ZTE Axon 20 5G, En Son Resmi Posterde Üç Yeni Renkte Görünüyor!

1 dk


ZTE Axon 20 5G birkaç gün önce siyah renkte bir şirket yöneticisi tarafından paylaşıldı. Bugün aynı çalışan, Axon 20 5G’yi daha önce onaylanan siyah rengin yanında üç yeni renkte gösteren başka bir poster paylaştı.

ZTE, Axon 20 5G’nin başka herhangi bir özelliğini henüz onaylamadı, ancak TENAA sayesinde, biyometrik kimlik doğrulaması için altında bir parmak izi tarayıcısı bulunan “6.92” FullHD + OLED ekrana sahip olacağını biliyoruz.

Axon 20 5G, Snapdragon 765G SoC’nin bir parçası olabilecek 2.4GHz’de saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenecek. Akıllı telefon Android 10’a önyükleme yapacak ve 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar depolama alanına sahip olacak.

Fotoğrafçılık için, 32MP ekran içi selfie kamerası olacak ve arkadaki 64MP ana kameraya bir 8MP ve iki 2MP birim eklenecek. Tüm paketi çalışır durumda tutmak, hızlı şarj desteğine sahip 4.120 mAh pil olacaktır.

Axon 20 5G, 1 Eylül’de geliyor, ancak o zamana kadar ZTE’nin akıllı telefonun daha fazla özelliğini onaylamasını bekliyoruz.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

69
8 Paylaşım, 69 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir