Kripto Para

Zipmex Para Çekme Süreçlerini Tekrar Faal Ediyor

Zipmex, para çekme ve yatırma süreçlerini yine aktifleştirecek, ticaret süreçleri ise bir sonraki duyuruya kadar devre dışı kalacak.

Kripto para borsası Zipmex, piyasadaki hareketlilik nedeniyle geçtiğimiz gün para çekme süreçlerini askıya aldığını belirtmişti. Artık ise şirket, para çekme sürecini tekrardan faal hale getirmek için çalışmalara başladığını hatta bu bahis hakkında da tüm seçenekleri araştırdığını belirtti.

Zipmex Para Çekme Sürecini Tekrardan Başlattı

Kripto para dünyasında iniş çıkış çok fazla olduğundan ötürü kimi borsalar küçülmeye gitti. Kimileri ise para çekme süreçlerini askıya alarak ziyanı düşük düzeye indirmeye çalıştı. Geçtiğimiz gün ise Zipmex de resmi Twitter hesabından bir açıklama yaparak, para çekme süreçlerini askıya aldı.

Açıklama ise şu biçimdeydi;

“Değişken piyasa şartları da dahil olmak üzere denetimimiz dışındaki şartların bir kombinasyonu ve kilit iş ortaklarımızın bunun sonucunda ortaya çıkan finansal zorluklar nedeniyle, platformumuzun bütünlüğünü korumak için, bir sonraki duyuruya kadar para çekme süreçlerini duraklatacağız”

Şirket bu açıklamayı yaptıktan sonra para çekme süreçlerini pasif hale getiren şirketler kervanına katılmış oldu. Lakin bugün geçtiğimiz saatlerde şirket resmi Twitter hesabından açıklama daha geldi.

zipmex para cekme sureclerini tekrar faal ediyor 0 KlAzcDkp

Yapılan açıklama şöyle;

“21 Temmuz 2022 saat 18:00’de (GMT+7) para çekme ve para yatırma süreçlerini yine faalleştireceğiz. Ticaret süreçleri bir sonraki duyuruya kadar devre dışı olacak.”

Şirket Türkiye saati ile bugün 22.00’da para çekme süreçlerini tekrardan faal hale getirecek ancak ticaret süreçleri bir sonraki duyuruya kadar devre dışı kalacak. Ayrıyeten şirket, açıklamalarına şu halde devam etti;

“Dağıtım ortaklarımıza yatırılan fonlarımızın ve varlıklarımızın birçoklarını geri aldı. Ayrıyeten kalan ödenmemiş varlıklar için durumu çözmek için faal olarak çalışıyoruz. Operasyonlarımız üzerinde de maddi bir olumsuz tesir muhakkak olmadı”

Kaynak: https://www.coinkolik.com/zipmex-para-cekme-islemlerini-tekrardan-aktif-hale-getirecek/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu