Kripto Para

Yuga Labs’in Yeni NFT Koleksiyonu İçin Tarih Verildi

Yuga Labs’ın birinci Bitcoin NFT koleksiyonu TwelveFold için açık artırma Pazar başlayacak.

NFT dalının en eski oyuncularından olan Yuga Labs’in yeni koleksiyonu da merakla bekleniyor. Yuga’nın bu koleksiyonu Bitcoin üzerindeki birinci koleksiyonu olacak.

Yuga Labs’in Birinci Bitcoin Temelli Koleksiyonu Satışa Çıkıyor

Yuga Labs’in görücüye çıkaracağı yeni NFT serisi TwelveFold’un 300 NFT’sinden 288’i satışa sunulacak. Katkıda bulunmak isteyenler, bağışlar ve hayırsever bir gayret için ise serinin 12 tane NFT’si başka tutulacak.

Yuga Labs tarafından başka tekniklerin yanı sıra 3D modelleme teknolojisi kullanılarak üretilen 300 NFT’den 288’i satışa sunulacak. Bir şirket açıklamasına nazaran katkıda bulunanlar, bağışlar ve hayırsever gayretler için 12 NFT alıkonulacak. Müzayede başladıktan yaklaşık 24 saat sonra kapanması planlanıyor.

yuga labsin yeni nft koleksiyonu icin tarih verildi 0 NSkVpGfp

TwelveFold’un açık artırmasının sonuçları, Türkiye saati ile 7 Mart gecesi 02.00’dan evvel tamamlanan son Bitcoin bloğuna nazaran katılaşacak. Son blok o gün 01.57’de gerçekleşirse, sonraki blokta yer alan tüm teklifler, daha evvel gönderilmiş olsalar bile dikkate alınmayacaktır. Teklifler için belirlenmiş bir fiyat yahut kılavuz yoktur. 

Kaynak: https://www.coinkolik.com/yuga-labsin-yeni-nft-koleksiyonu-icin-tarih-verildi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu