iOS

YouTube Premium 1 yıl fiyatsız abonelik fırsatı sunuyor!

YouTube, her cinsten görüntüleri içerisinde barındırması ile en tanınan platformlardan bir tanesi. Fakat platformda yer alan reklamlar bazen can sıkıcı olabiliyor. Platformda yer alan görüntüleri reklamsız kullanmak için ise YouTube Premium aboneliğinizi olması gerekiyor. Youtube ise Premium aboneliğe 1 yıl boyunca ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz yeni bir formül sunuyor.

Referans kodu ile fiyatsız YouTube Premium

YouTube, tıpkı YouTube TV‘de olduğu üzere YouTube Premium‘da da yeni bir referans programı duyurdu. Buna göre mevcut aboneler bir kod yardımı ile etrafındakileri YouTube Premium’a davet edebilecek. bu referans kodlarının kullanılmasıyla da mevcut aboneler 1 yıla kadar ücretsiz YouTube Premium aboneliğine erişebilecekler.

Belli bölgelerde bullanıcılar YouTube uygulamasını açmaları ile birlikte yeni bir teklifle karşılaştılar. Çıkan teklifte ise şu sözler yer alıyor.

Bir arkadaşınızı özel indirime sahip 3 aylık Premium’u denemeye davet edin. Size özel ilişki ile kaydolduklarında, bir sonraki ayınız ücretsiz!

youtube premium 1 yil fiyatsiz abonelik firsati sunuyor 0 qWFrg6ju

Gönderilen referans kodu ile yapılan üyeliklerde ABD’de 11.99 dolar olan üyelik fiyatının üç ay için yalnızca 0.99 dolar olduğu belirtiliyor. Bu referans kodu ile birlikte kaydolan ve ödeme yapan her kişi için ise referans kodu sahibine 1 aylık fiyatsız hizmet sunuluyor. Bu sayı ise 12 kişi ile sonlu.

Bu referans linkine ulaşmak için ise YouTube uygulamasına giriş yapıp, sağ üst köşedeki profil fotoğrafına tıklamak gerekiyor. Akabinde Premium avantajlarınız kısmına giriş yaparak, fiyatsız abonelik için referans koduna ulaşılabiliyor. Fakat bu sistemi biz şimdi Türkiye’de test edemedik.

YouTube yeni referans sistemini 2023 yılının Mayıs ayına kadar sürdürüecek. İlerleyen günlerde referans kodu ile fiyatsız YouTube Premium aboneliğinin ülkemizde de etkin hâle gelmesini bekliyoruz. Pekala siz YouTube Premium hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/youtube-premium-1-yil-ucretsiz-abonelik-firsati-sunuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu