Sıradaki içerik:

Everest’ten Honor X10 5G Fotoğrafları, Telefon Duyurusu!

e
sv

YouTube Müzik Yeni Bir Keşfet Sekmesi Ve Şarkı Sözü Aldı!

351 okunma

Bugün Google’ın yeni müzik akışı hizmeti birkaç yeni özellik sunuyor. YouTube Müzik uygulamasında daha fazla parça keşfetmenize yardımcı olmayı bekleyen yeni bir Keşfet sekmesi var ve ayrıca en sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilmeniz için şarkı sözleri de alıyorsunuz.

Yeni işlevler hem Android hem de iOS için kısa süre içinde kullanıma sunulacak olsa da, bu Google’ın kullanıma sunulması, her YouTube Müzik kullanıcısına ulaşmak için biraz zaman alabilir. Yine de, bu yeni özellikler en azından kesinlikle yolda.

Bunların her ikisi de daha önce küçük bir kullanıcı alt kümesi için mevcuttu, ancak şimdi herkese sunulmaya hazırlar. Keşfedin sekmesi şarkıları, albümleri ve müzik videolarını türe veya ruh haline göre filtrelemenize olanak tanır – ‘sakin ol’ ve ‘odaklanmayı düşünün. Ayrıca maceracı hissediyorsanız göz atmanız gereken uzun bir ruh hali listesi de var.

Statik şarkı sözleri kullanılabilir olduğunda mobil uygulamalarda gösterilecek, ancak buradaki bariz uyarı, uzun bir çekimle değil, YouTube Müzik’te bulabileceğiniz tüm içerik için mevcut olmamasıdır. Bunlar ister ücretsiz ister ücretli bir kullanıcı olun.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.