YouTube Müzik, Google Play Müzik Gibi Çalışan ‘Son Etkinlik’ Yeni Bölümü

2 dk


YouTube Müzik, Play Müzik geçişinden yenilenen Şimdi Yürütülüyor deneyimine bir değişiklik telaşı yaşamaya devam ediyor . En son YouTube Müzik testi, kitaplık eklentilerini gösteren “Son etkinlik” döngüsünde yapılır.

Bugün “Kütüphane” sekmesinin üstünde, “Son oynadığınız” öğesinin ne olduğunu gösteren bir albüm kapağı döngüsü var. YouTube Müzik artık kitaplığınıza kaydettiğiniz albümleri ve oynatma listelerini içeren daha geniş bir bölümü test ediyor.

Şimdiye kadar, Brezilya’da yalnızca bir Android kullanıcısı bu özellikle karşılaştı. Brezilya Portekizcesinden çeviri yaparken, karuselin artık “Son etkinlik” olarak adlandırıldığını görüyoruz. Yeni Keşfet sekmesinden yapılan eklemeler, yenilemeden sonraki bölümde otomatik olarak görünür.

Bu davranış, Google Play Müzik’teki “Son Aramalar” sayfası ile aynıdır. Kaydettiğiniz şeyin göz atılabilir bir geçmişini sağlayan iyi bir değişikliktir; bu, hizmeti nasıl kullanmanız gerektiğinin büyük bir parçasıdır. Elbette Çalma Listeleri, Albümler, Şarkılar ve Albümler listeleri zaten “Son eklenenler” e göre sıralanabilir.

Yeni YouTube Müzik Son etkinlik karuseli henüz yaygın olarak kullanıma sunulmadı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

81
9 Paylaşım, 81 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir