Sıradaki içerik:

Vivo S7 3 Ağustos’ta Geliyor: İşte Özellikleri!

e
sv

YKS Sonuçları Sonrası Sosyal Medyada Yapılan Komik Paylaşımlar

998 okunma

2020 YKS sonuçları açıklandı. Bu sene sınava salgın döneminde giren öğrenciler, 1 senelik çalışma sürecinin sonrasında elde ettikleri sonuçlara göre geleceklerini planlayacaklar. Her sene bulunduğu gibi sonuçlardan hoşnut olmayanlar bunu keyifli bir dille sosyal medyaya taşıdılar.

Koronavirüs salgını gölgesinde geride bıraktığımız üniversite sınavları dönemi, öğrencilerin bu sene hiç olmadığı kadar gerilim yaşamasına sebep oldu. Hatta öğrencilerin mühim bir kısmı, sınavlarına katılım sağlamayacağını dile getirmişti. Gerilim ve gerginlik dolu sınava hazırlık ve salgın döneminde yaşanan gerginlikler geride kaldı, sınav sonuçları açıklandı.

Elde edilen netice ne olursa olsun öğrenciler bu sene hiç haketmedikleri kadar tatili ve dinlenmeyi hak ettiler. Belki imtihanda istediğini elde edemeyenler amacıyla yeni maraton başlayacak, fakat üniversite hayatında yaşanan gerilimlerin imtihan gerilimini özlettiğini belirtmek gerekiyor. Sınavı bir kenarı bırakıp neşelenmenizi sağlayacak, birbirinden ince düşünceyle yapılmış paylaşımları derledik.

YKS 2020 sonuçları nasıl öğrenilir?

ÖSYM tarafından 27-28 tarihlerinde düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2020-YKS) sonuçları sonuc.osym.gov.tr üzerinden öğrenilebiliyor. Öğrenciler sınav sonuçlarına göre üniversite tercihlerini 6 – 14 Ağustos arasında yapacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.