Dizi & Film

Yılbaşında Battaniyeye Kıvrılıp İzlerken İçinizi Isıtacak Son Vakitlerin En Düzgün Noel Sinemaları

Yılbaşında planınız kahvenizi ve battaniyenizi alıp film izlemek ise bu içeriğimiz tam size göre. 2021 ve 2022’ye damga vurmuş, her biri birbirinden neşeli ve komik yılbaşı temalı filmleri sizin için listeledik. Yılbaşında izlemek için listeniz eklemeyi unutmayın! 👇

Kaynak: https://www.elle.com/culture/movies-t…

1. Falling For Christmas (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 0 gWWv39Jp

Mean Girls filmiyle kalbimize taht kurmuş Lindsay Lohan, Falling For Christmas filmiyle ekranlara geri dönüyor. Sıklıkla romantik komedi yapımlarıyla karşımıza çıkan Lohan’ın bu filmi de bir romantik komedi. Film ise Noel’den hemen önce kayak kazası geçiren genç, yeni nişanlı bir varisi anlatıyor. Kaza sonrası hafıza kaybı yaşayan kadının bakımını ise son derece yakışıklı bir pansiyon sahibi ve onun kızı üstleniyor.

Fragman için:

2. The Claus Family 2 (2021)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 1 AzemSakm

The Claus Family 2, büyükbabası Noël’in Noel Baba olduğunu öğrenen Jules Claus adlı genç bir çocuğun hikayesinin devamı niteliğindedir. Bu devam filminde Jules, büyükbabasına yılın en yoğun zamanına hazırlanmasına yardım ediyor. Jules, küçük bir kızdan alışılmadık bir Noel isteği içeren bir mektup aldığında, kızın istediğini almasına yardımcı olmak için ise her şeyi yapacaktır.

Fragman için:

3. Christmas With You (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 2 luUX43Pp

Tıpkı Lohan gibi, Freddie Prinze Jr. da bir Noel filmi ile ekranlara geri dönüyor. Bu müzik dolu hikayede, Angelina adlı bir pop yıldızı, istemeye istemeye de olsa popüler bir Noel şarkısı yazmaya çalışmaktadır. Bu sırada, küçük bir çocuğun Noel dileğinin onunla tanışmak olduğunu öğrenir ve çocuğun kasabasına doğru yola çıkar. Bu çocuğun babası ise mükemmel bir Noel şarkısı için gereken aşkı hem de ilhamı ona verecek olan adamın ta kendisidir.

Fragman için:

4. Christmas Full of Grace (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 3 aRYkkBgi

Sérgio Malheiros’un canlandırdığı Carlinhos, tatilden hemen önce kız arkadaşının kendisine ihanet ettiğini keşfeder. Bunu öğrendikten sonra bir yabancıyı Noel yemeği için ailesinin malikanesine götürür. Brezilyalı pop yıldızı Gkay’ın canlandırdığı Graça’nın ise Carlinhos ve ailesinin hayatını alt üst edecek kapasitede bir kadın olduğu ortaya çıkar.

Fragman için:

5. I Hate Christmas (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 4 yItmBPp1

Gianna bağımsızlığıyla gurur duyduğunu ve mutlu olmak için bir erkek arkadaşa ihtiyacı olmadığını savunsa da, İtalyan ailesi ona evlenmesi gerektiğini ve de yumurtalarını dondurması gerektiğini önerip durmaktan vazgeçmez. Artık bu eleştirilere dayanamayan başarılı hemşire, Noel’de erkek arkadaşı olmadan eve gitmemeye karar verir ve onu bulması için 24 günü vardır.

Fragman için:

6. Scrooge: A Christmas Carol (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 5

Charles Dickens’ın A Christmas Carol adlı romanından uyarlanan animasyonda, cimri bir yaşlı, bir dizi stratejik olaydan sonra Noel’in gerçek anlamını öğrenir. Ancak bu versiyonda, Scrooge rolündeki Luke Evans’ın yanı sıra Olivia Colman, Jessie Buckley ve Jonathan Pryce gibi oldukça büyük isimler de seslendirme kadrosunda bulunuyor.

Fragman için:

7. Christmas On Repeat (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 6

Andrea adlı bir reklam yöneticisi, bir zaman döngüsünde sıkışmış durumdadır ve Noel gününü tekrar tekrar yaşamaktadır. Bu esnada talepkar patronunu yatıştırmaya ve aynı zamanda ailesiyle yeniden bağlantı kurmaya çalışan Andrea, her şey doğru olana kadar sürekli aynı günü yaşamak zorundadır.

Fragman için:

8. The Noel Diary (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 7 dJOrvL1S

Gençliğinden beri eve uğramayan ve evi de normal şartlar altında terk etmemiş olan roman yazarı Jacob Turner, annesinin vefatı yüzünden evi satmak için eve geri döner. Orada kendisinin eski günlüğünü bulur ve aile geçmişi hakkında bazı gerçekleri keşfeder. Eski dadısının kızı Rachel ile birlikte, bu aile yaralarını iyileştirmek için bir maceraya atılır.

Fragman için:

9. Spirited (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 8 vi3Arpum

A Christmas Carol’ın başka bir versiyonu olan bu filmde komedi denince aklımıza gelen Ryan Reynolds ve Will Ferrell rol alıyor. Bu filmin bir diğer farkı, modern bir dokunuşla hem bir komedi hem de bir müzikale dönüştürülmesi.

Fragman için:

10. Violent Night (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 9 JiFeXTde

Zengin bir aile, Noel akşamı evlerinde keyifli bir gece geçirmenin hayalini kurmaktadır ancak bir grup paralı askerin evlerine girip herkesi rehin aldığında, ailenin tüm hayalleri suya düşer. Paralı askerin hesaba katmadığı şey ise son derece iyi bir dövüşçü olan Noel Baba’nın da orada olacağıdır.

Fragman için:

11. A Christmas Story Christmas (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 10 fQVMUdWf

A Christmas Story filminin devamı niteliğindeki bu film, yetişkin Ralphie’nin ailesini çocukluk evini ziyaret etmesini konu alıyor. Ralphie orada eski arkadaşlarıyla görüşüyor ve aynı zamanda geçmişle hesaplaşıyor.

Fragman için:

12. Your Christmas Or Mine? (2022)

yilbasinda battaniyeye kivrilip izlerken icinizi isitacak son vakitlerin en duzgun noel sinemalari 11 YFNjfQrt

Hayley ve James, tren istasyonunda birbirlerine veda ederken, ebeveynlerinin evlerinde geçirecekleri tatilden korkmaktadır. Trene bindiklerinde ikisi de diğerini ziyaret etmeye karar verir ve farkında olmadan tren değiştirir. Karışıklığın farkına vardıklarında ise Noel için her biri diğerinin ailesinin yanına tatile gitmiş olur.

Fragman için:

Kaynak: https://onedio.com/haber/yilbasinda-battaniyeye-kivrilip-izlerken-icinizi-isitacak-son-zamanlarin-en-iyi-noel-filmleri-1111549

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu