Dizi & Film

Yeterlilik 21. Kısım İzleme Ekranı: Yeterlilik Son Kısım İzle Tek Modül Full

FOX ekranlarının Medyapım imzalı dizisi İyilik, izleyenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Murat Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu ise Özge Korkmaz’ın kaleme aldığı dizinin yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Dizinin son bölümünde yaşananlar yine herkesi ekran başına kilitledi. İyilik son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için; İyilik 21. bölüm izleme ekranı…

İyilik dizisinin başrollerinde Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve İsmail Demirci yer alıyor. Dizinin yıldızlarla dolu kadrosunda Perihan Savaş ve Özgür Çevik gibi usta isimler de yer alıyor.

yeterlilik 21 kisim izleme ekrani yeterlilik son kisim izle tek modul full 0 zyVBNN7Q

2 Aralık Cuma akşamı 21. bölümü yayınlanan İyilik dizisinde, Murat, Damla ve Neslihan arasında yaşananlar yine en çok çocukları etkileyecek gibi görünüyor.

yeterlilik 21 kisim izleme ekrani yeterlilik son kisim izle tek modul full 1 hi1C92Mf

İyilik Son Bölümde Ne Oldu?

yeterlilik 21 kisim izleme ekrani yeterlilik son kisim izle tek modul full 2 gVljYyt1

Bu bölümde Murat, kıskançlıktan deliye dönüyor. Hiç zaman kaybetmeden karşı atağa geçen Murat, Damla ile evleniyor. Bu evlilik Neslihan’ı korkutuyor. 

Damla’nın çocuklarına üvey annelik yapmasından endişelenen Neslihan, durumu kabullenemiyor. Fakat çocukların velayeti Murat’ta olduğu için Neslihan’ın elinden hiçbir şey gelmiyor. 

Çocukları için her şeyi yapan Neslihan’ın aklında bazı hamleler var. Şimdiden söyleyelim; Neslihan’ın çocuklarının yanında olabilmek için izlediği yol herkesi çok şaşırtacak!

İyilik 21. Bölüm İzleme Ekranı

yeterlilik 21 kisim izleme ekrani yeterlilik son kisim izle tek modul full 3 O9YrXYTG

İYİLİK SON BÖLÜM İZLE TEK PARÇA FULL

Kaynak: https://onedio.com/haber/iyilik-21-bolum-izleme-ekrani-iyilik-son-bolum-izle-tek-parca-full-1111678

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu