Sıradaki içerik:

Yeni 3M Teknolojisi: LCD Ekranlarda Ekran İçi Optik Parmak İzi Okuyucusu!

e
sv

Yeniden Tasarlanan Facebook: Artık herkes Tarafından Kullanılabilir!

219 okunma

Yıllık geliştirici konferansında geçen yıl Facebook, Facebook.com için yepyeni bir tasarım açıkladı . 

Bu yeni tasarım Facebook deneyimini daha basit, daha hızlı hale getiriyor ve toplulukları merkeze yerleştiriyor. Facebook ayrıca en sık kullanılan özellikleri ve daha fazlasını bulmayı da kolaylaştırdı. Bugün Facebook, yeni Facebook.com deneyiminin artık küresel olarak herkese yayıldığını duyurdu.

Yeni Facebook tasarımının öne çıkan özellikleri:

  • Daha Hızlı Bul  Yeni akıcı gezinme ile aradıklarınızı daha hızlı bulun: videolar, oyunlar ve Gruplar bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ve ana sayfa ile sayfa geçişleri daha hızlı yükleniyor. Mobil deneyimimize benzer.
  • Karanlık Modda Parlamayı Azaltın: Karanlık modda  kontrast ve canlılığın yanında daha düşük parlaklığın tadını çıkarın. Nerede olursanız olun düşük ışıkta kullanmak için ekran parlamasını en aza indirir. Dark Mode ile birlikte yeni ve etkileyici düzen Watch’taki videoları izlemeyi harika bir deneyim haline getiriyor.
  • Sayfaları, Grupları ve Etkinlikleri Kolayca Yönetin: Facebook’ta  kolayca Etkinlikler, Sayfalar, Gruplar ve reklamlar oluşturun. Gerçek zamanlı olarak başlattığınız yeni bir Grubu önizleyin ve oluşturmadan önce mobil cihazlarda nasıl göründüğüne bakın.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.