Sıradaki içerik:

Huawei’nin Otomatik Sökme Platformu 6 Dakikada Telefonu Sökebilir

e
sv

Yeniden Tasarlanan Arka Kamera İle Yeni Realme Telefonu Sızdırıyor

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Realme’nin gizemli yeni 5G akıllı telefonu radarı bir kez daha vurdu, bu kez ilginç detaylarla. TENAA’daki liste, cihazın OLED ekranına ve Oppo’nun amiral gemisi akıllı telefonlarında bulunan çift hücreli bir pile sahip olabileceğini gösteriyor.

YENİ KAMERA DÜZENİ, AMA AKLIMIZDAKİLER DEĞİL

Çin sertifika yetkilisi TENAA, RMX2121 model numarasına sahip yeni bir Realme telefonu listeledi. Madhav Sheth’in yakın zamanda yaptığı bir röportajda söylediği gibi cihaz yenilenmiş kare şekilli kamera kesimine sahip. Bize yakın zamanda piyasaya sürülen Samsung A31’den daha fazlasını hatırlatıyor , ancak dördüncü kamera ve el feneri burada değiştiriliyor. 

Avrupa’da kısa süre önce piyasaya sürülen Realme X3 SuperZoom da dahil olmak üzere önceki Realme cihazları aynı eski dikey olarak istiflenmiş dört kamera tasarımını izledi, ancak daha yeni düzen, en azından söylemek gerekirse yenileniyor. Önde, selfie kamerası için tek bir delik delme var.

Listede 6,5 inçlik bir ekrandan bahsedilse de, Çin’den bir oyuncu, OLED ekran olabileceğini söylüyor . Ayrıca, duyurulmamış Realme telefonunun boyutu 160.8 × 75.2 × 8.5 mm olacak ve bu da X3’e göre biraz daha az olacak. 

Sağda bir güç düğmesi ve solda gizemli bir dairesel düğme var. Parmak izi sensörünün hiçbir işareti, OLED ekran ve ekran içi sensöre sahip olabileceğine inanmamızı sağlar.

Daha iyi termaller için yenilenmiş pil tasarımı?

İlginç bir şekilde, tipster, cihazın 4,500mAh kapasiteli çift hücreli bir pile sahip olacağını ve bu listeye paralel olarak her bir pilin 2,200mAh kapasiteye sahip olduğunu ortaya çıkardığını söylüyor.

Bir kez Realme’nin ana şirketi olan Oppo, pili 65W şarj teknolojisine göre optimize etmek ve aşırı ısınmayı önlemek için bunu yaptı. Oppo’nun kaynaklarını hala kullanan Realme, daha iyi termaller için tasarımı çok iyi ödünç alabilir.

Tahminimize göre, tipster yeni Realme cihazının 65W şarj teknolojisine sahip olacağını söyledi. Bu sadece erken bir iddia olsa da, bu konuda daha fazla kelime bekleyelim.

5G-Hazır

Son olarak, listede, şirketin daha önce Çin’deki gelecekteki cihazlarının 5G hazır olacağını söylediği için, hem beyin hem de NSA / SA 5G ağını destekleyeceğini söylüyor. Bunun dışında cihaz LTE, GSM ve CDMA şebekelerinin geriye dönük uyumluluğuna da sahiptir.

Liste ‘Android’i belirtirken, sürümden bahsedilmiyor. Ancak cihazın Android 10 tabanlı en son Realme UI’de çalışmasını bekleyebiliriz . Bunun dışında başka bilgi yok ve cihaz hakkında daha fazla tartışmak için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.