Yeni Tiktok Fenomeni: Jenga Oynayan Köpek!

1 dk


TikTok her geride bıraktığımız gün yeni bir viral videoya sahne oluyor. Şimdi ise TikTok’un yeni eğlencesi, bir köpeğin sahibi ile çok iyi bir şekilde Jenga oyununu oynaması oldu. Evcil hayvanların renkli anlarını sık sık sosyal medyada görüyoruz. Kılıktan kılığa giren küçücük dostlarımızın ise bazıları gerektiğince yetenekli. TikTok’ta kısa vakit içersinde milyonlarca şahsa ulaşan Jenga oynayan köpek, pek çok şahıstan daha iyi bir performans sergiliyor olmasıyla ilgi çekiyor.

TikTok’ta milyonlara ulaşan Jenga oynayan köpek!

TikTok yapısında çok detaylı videoları barındırıyor. Zaman vakit eleştirilen ama tekrar de en çok indirilen ve süre geçirilen uygulamalar arasında yer alan TikTok, evcil hayvanların değişik hallerini de kullananlara sunuyor.

Yakın vakit evvelce ”niza_the_frenchie” isimli hesap üzerinden paylaşılan Jenga oynayan köpek, iyi seçimler yaparak bu denge oyununda başarılı oluyor. İnsanların çoğundan daha iyi hamleler yapmasıyla sahibine karşı dişli bir rakip durumuna gelen bu tatlı köpek, sosyal medyada da pek çok şahıs doğrulusunda paylaşıldı.

Jenga oynamayı iyi bir şekilde öğrenen köpeğin Instagram ve Facebook gibi platformlarda da ayrı ayrı paylaşılan ve milyonlarca şahsa ulaşan videosu:


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

44
6 Paylaşım, 44 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir