Sıradaki içerik:

Macbook Air 2020 Ekranı: Windows 10’dan % 32 Daha Parlak!

e
sv

Yeni Sızıntı:Oppo Reno 4, LG Velvet’e Çok Benzeyebilir

252 okunma
avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OPPO Reno3 serisi, 2020 yılında pazara yeni Snapdragon ve MediaTek 5G SoC’leri tanıtan ilk şirketlerden biri oldu. Şimdi, IceUniverse’den yeni bir sızıntı, haleflerinden en az 1’inin çalışmalarda olduğunu gösterebilir. Arka kameraların LG’nin en son sürümü gibi ayrı çevrelere ayrıldığı bir telefon görüntüsünden oluşuyor.

OPPO Reno3 ve 3 Pro, orijinal modellerinin piyasaya sürülmesinden bu yana 5G’nin yanı sıra sadece 4G’li spin-off’lara sahip, iyi spesifikasyonlu orta kadrolardır. IceUniverse tarafından Weibo’ya gönderilen yeni bir fotoğrafa göre, yakında bir sonraki nesil ile değiştirilecekler.

Bu görüntü , “Reno4” ü açıkça okuyan fiziksel bir tanıtım ekranının yanına yerleştirilmiş yeni bir arka panele sahip bir telefonu göstermektedir. Cihazın kendisi dört arka kamera veya belki 3 ana lens ve daha küçük bir derinlik sensörü sergiliyor.

Bu sızıntı hakkında gerçekten ilginç detay , bu yeni telefonun LG Velvet’e bakış açısından ne kadar karşılaştırılabilir olduğu . Bu nedenle, geçerli olduğu kanıtlanırsa, Kore OEM, 2020/2021 sonu için yeni bir tasarım trendi başlattı. Bununla birlikte, böyle bir Reno , bu ikisinden daha uygun maliyetli olabilir .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.