Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 20 Yeni S-pen Özelliği Sızdırıldı

e
sv

Yeni Samsung Galaxy Watch 3 Şahane Özellikler İle Geliyor

952 okunma

Samsung, Samsung Galaxy Watch 3’ü sadece 2 hafta içinde duyurmaya hazır, ancak hala yeni özelliklerin sızdırıldığını görüyoruz.

Bu vesileyle, XDA-Developers Samsung Galaxy Watch 3’ün Gear Wearables eklentisini kurcaladı ve daha önce bilinmeyen bir dizi özelliği keşfetti.

Birincisi, saatin artık Apple Watch gibi düşme algılamasını destekleyeceği ve saatinizin aradığınız ve daha sonra kalkmadığını tespit etmesi durumunda saatinizin bir kişiye veya acil servislere çağrı başlatmasına izin vermesidir. 

Bu özellik şimdiye kadar Apple Watch’ta bir dizi hayat kurtarmayla ödüllendirildi ve bu nedenle şirketin eski modellerine getireceğini umduğumuz Galaxy Watch platformuna hoş bir ek.

Ayrıntılı olarak, saat bir düşme tespit ederse, 60 saniye boyunca çalar. Buna cevap vermezseniz, saat konumunuzu ve acil durum kişilerinize 5 saniyelik bir ses kaydı gönderir. Saat, acil durum servislerini de arayabilir, ancak bu numarayı kendiniz ayarlamanız gerekiyor olacak.

Bir sonraki, Samsung Galaxy Watch 3 kullanıcılarının telefona cevap vermek için kullanabilecekleri şaşırtıcı bir jest.

Gelen bir çağrıyı cevaplamak için, yumruğunuzu sıkmanız ve açmanız yeterli olacak.

Aramayı reddetmek için, bilek özelliğini sallamada biraz daha az narin olmanız gerekir.

Başka bir yeni özellik, iki düğmeyi aynı anda basılı tutarak ekran görüntüsü alma yeteneğidir.

Galaxy Watch Active 2 ile karşılaştırıldığında, Samsung Galaxy Watch 3 daha ince bir çerçeveye, daha büyük bir ekran / çerçeve oranına, farklı bir düğme stiline, dönen çerçeveye, animasyonlu saat yüzlerine ve dönem izleyicileri gibi geliştirilmiş uygulamalara sahiptir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.