Sıradaki içerik:

LG Velvet Ön Siparişleri Yarın Başlıyor

e
sv

Yeni Realme Telefon AnTuTu’da Görüldü

336 okunma

Realme, yılın ilk amiral gemisini Realme X50 Pro 5G’yi Şubat ayında piyasaya sürdü . Şimdi, yeni bir ipucu şirketin Snapdragon 865 SoC ile bir telefonda çalıştığını ve yılın ilk yarısında piyasaya sürülebileceğini ortaya koydu . Bu muhtemelen bir oyun cihazı veya akıllı telefon üreticisinden başka bir üst düzey telefon olabilir.

Ayrıntılara girerken, popüler tipster Ice Universe, Weibo’da cihazın varsayılan Antutu Puanını yayınladı . Gönderi, CPU ve GPU puanları ile puanı ortaya koyuyor. Cihazın kod adı RMX2072 olarak gösterilir. Hatırlarsak, daha önce başlatılan X50 Pro 5G’nin kod adı RMX2071 idi.

600.086 çok iyi bir puan ortaya koymaktadır. Bununla Realme, bir amiral gemisi için örnek olan 600.000 işaretini kırmış gibi görünüyor. Bu puan önceki amiral gemisinden hafif bir gelişmedir. Buna ek olarak, GPU’da da, şirketin buraya getirmeye çalıştığı oyun telefonu yönünü gösteren 224.762 puanı ile küçük bir gelişme var.

Mesaj ayrıca, şirketten daha önce sızan ilk oyun cihazı olabileceğini de ekliyor. Ayrıca, bunun çeyreği sarmadan önce şirketten son amiral gemisi olabileceğini de sözlerine ekledi.

Ayrıca, tahminci telefonun yılın ilk yarısında gelebileceğini söylüyor. Bununla birlikte, cihazın özellikleri hakkında bilgi yoktur ve daha fazla sızıntı beklemek zorunda kalacağız. Bunun dışında Realme, şimdi her an gelmesi beklenen Realme X3 Super Zoom’un lansmanına da hazırlanıyor .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.