Yeni Realme Modeline ait Görüntüler Meydana Çıktı

2 dk


Henüz X50m modeli yeni tanıtılmış iken; Realme cephesinden, yeni ve esrarengiz bir akıllı telefon modeline ait görüntüler meydana çıktı. Çin’in tanınmış sosyal medya programı Weibo’da meydana çıkan görüntülere bakar isek; yeni çıkacak olan aygıt, Realme’nin ilk oyun telefonu olacak gibi duruyor.

Yeni Realme Modeli Nasıl Olacak?

Daha evvelce Realme firması doğrulusunda görülmemiş bir dizayn anlayışına sahip olan bu esrarengiz aygıt, görenleri şaşırttı. Arka doğrultuda piyano karaına benzer kara bir yüzey tespit edilen aygıt, sırt evresinde kevlar ile desteklenmiş. Bize biraz Oppo modellerini andıran aygıtın arkasında, orta kısımda Realme logosu bulunuyor. Bunun dışında arkada 3 adet kamera göze çarpıyor. Kamera modülünün yan doğrultusunda ise LED flaş bulunuyor.

Bu yıl çıkardığı, ideal fiyatlı ve yüksek performanslı modelleriyle, akıllı telefon sektöründe resmen “ben de buradayım” diyen Realme, gün geçtikçe daha başarılı satış rakamları yakalıyor. Bu yıl Snapdragon 865 işlemciye ve 5G gibi özelliklere de sahip aygıtlar çıkaracak olan Realme, bu aygıtlarla alakalı şimdiye kadar rastgele bir özel ayrıntıyı kullanıcılar ile şimdilik paylaşmadı.

Acaba sızdırılan aygıt, bu aygıtlardan birisi mi yoksa Realme’nin gelecekteki yeni amiral gemisi modeli mi net bir kanıya varmak zor. Ancak bize kalırsa bu model, Realme’nin yeni oyuncu akıllı telefonlarından birisi olacak; zira yakın vakitte Realme’nin oyuncuları da amaç kitlesi arasına katacağını öngörüyoruz. Öte yandan bu aygıt belki de yalnızca bir prototip ve uzun bir vakit gerçek anlamda pazara sürülemeyecek. Peki sizin bu esrarengiz Realme modeline ait düşünceleriniz neler? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
7 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir