Sıradaki içerik:

Call Of Duty: Bu Yılki COD Oyununun Başlığı

e
sv

Yeni Nesil İnXile Xbox’a Özel RPG, Unreal Engine 5 Tarafından Desteklenecek

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft’un  birinci taraf RPG geliştiricisi inXile Entertainment, yeni nesil Xbox X için özel RPG’lerinin Unreal Engine 5 tarafından destekleneceğini açıkladı. 

Bir hayranın Twitter’daki sorgusuna yanıt vererek, şirketin Epic Games’in yeni nesil oyun motorunu kullanarak “Xbox X Serisi için solo AAA RPG” olasılığını sorduğu için, inXile cevap verdi!

“Bir süre olacak, ancak biz daha paylaşımına heyecanlıyız,” geliştirici Twitter’da yanıt verdi . “Wasteland 3’ü bitirmeye ve 28 Ağustos’ta insanların eline almaya odaklanıyoruz. Gerçekten bir sonraki projemiz için Unreal Engine 5’i kullanacağız.”

“Yeni nesil RPG’miz hakkında birkaç sorumuz var ve Unreal Engine 5’i kullanacağını onaylayabiliriz,” diye ekledi

InXile şu anda Wasteland serisinin son zamanlarda küçük bir gecikmeden muzdarip üçüncü giriş üzerinde çalışıyor . Wasteland 3, Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de, Obsidian Entertainment’ın The Outer Worlds gibi Microsoft’un münhasırlığından önce stüdyoda son çoklu platform başlığı olarak piyasaya sürülecek .

Epic Games’in yeni nesil oyun motoru Unreal Engine 5, geçen hafta Summer Games Fest sırasında tanıtıldı . Demo PlayStation 5 donanımında doğal olarak çalışırken gösterilirken, Epic Games CEO’su Tim Sweeney demonun hem Xbox Series X hem de PlayStation 5 için harika olacağını duyurdu. Tim Sweeney demonun hem Xbox Series X hem de PlayStation için harika olacağını belirtti. 5 .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.