Telefonlar

Yeni Motorola Razr modelinin çıkış tarihi belli olmuş olabilir

Motorola, katlanabilir telefon serisi Razr’ın 2023 modelini Haziran ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Henüz kapak ekranının boyutu hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmamış olsa da, cihazın kapağının neredeyse yarısını kaplayan büyük bir ekranla gelmesi bekleniyor. Razr 2023, kullanıcılara büyük bir ekran deneyimi sunarken aynı zamanda katlanabilir form faktörüyle de öne çıkacak.

Arka tarafında iki kamera ve bir LED flaş barındıran çift arka kamera kurulumuna sahip olması beklenen cihazın kamera özellikleri ise henüz netleşmedi. Ancak Motorola, önceki modellerinde olduğu gibi kullanıcılara yüksek kaliteli kamera özellikleri sunmayı hedefliyor.

Yeni Motorola Razr modelinin çıkış tarihi belli olmuş olabilir

Razr 2023’ün teknik özellikleri hakkında da henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ancak piyasaya sürüleceği Haziran ayına kadar daha fazla ayrıntı açıklanması bekleniyor. Cihazın işlemci, RAM, depolama ve batarya kapasitesi gibi özelliklerinin ise önceki modele kıyasla geliştirilmiş olacağı ise zaten herkesin malumu bir durum.

Motorola Razr 2023, katlanabilir telefon teknolojisiyle ilgilenen kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Önceki modellerinin başarısı, yeni modelin de popüler olacağına işaret ediyor olsa da sektördeki diğer rakipleri göz önüne alındığında tıpkı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda da işi hiç kolay olmayacak. Nitekim Razr eğer iddia edildiği gibi yeni modeline Haziran ayında kavuşacaksa, ondan sadece 2 ay sonra yani Ağustos ayında sektörün en büyüğü ve en güçlüsü olan Samsung, iki yeni katlanabilir akıllı telefon modelini resmen tanıtacak. Bu da Motorola’nın kendini ispat edebilmesi için önünde yalnızca 2 ayının bulunacağını gösteriyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/yeni-motorola-razr-modelinin-cikis-tarihi-belli-olmus-olabilir-63fc5e2a1dd35e6d1f50ce6c

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu