Yeni Galaxy Watch Ayrıntıları: Paslanmaz Çelik Ve Daha Büyük Pil

1 dk


Yaklaşık bir ay önce, Samsung’un yeni bir Galaxy akıllı saatine çalıştığı söylentileri vardı . Ancak, bu cihaz muhtemelen sızıntıların olmaması göz önüne alındığında başlamıyor. Raporlara göre, bu yeni Samsung Watch, 2020’nin ikinci yarısında Not 20’nin yanında görünebilir.

Şimdi, yeni Samsung Watch ile ilgili birkaç spekülasyon var. Öncelikle, bu cihaz 8 GB’a kadar depolama alanına sahip olacak. Ayrıca Samsung Galaxy Watch Active 2 gibi paslanmaz çelik bir yapı malzemesi kullanacak. Ayrıca, yeni Samsung Watch üç renkte gelecek. Siyah, gümüş ve altın renkleriyle karşımıza çıkacak. Bununla birlikte, paslanmaz çelik varyantın sadece gümüş ve altın olduğu anlaşılmaktadır.

Bu Samsung Watch geliştiriliyor ve şu anda çok fazla haber yok. Şu an itibariyle, bu saatin serisi hakkında kesin bir şey yok. Yeni modelin Galaxy Watch 2 veya Galaxy Watch Active 3 olup olmadığı hala devam ediyor. SamMobile’e göre , bu saatin iki boyutu var (her biri Wi-Fi ve LTE varyantlarına sahip). Daha küçük olan model, 40mm Galaxy watch Active 2’nin 247mAh pilinden çok daha yüksek olan 330 mAh pil kapasitesine sahip.

Bu arada, aşağıdaki yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

71
8 Paylaşım, 71 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir