Sıradaki içerik:

CS:GO Kaynak Kodları Duyruldu! Valve’den İlk Açıklama!

e
sv

Yeni Galaxy Tab S6 Lite Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

574 okunma

Samsung’un 1 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de satışa sunulacak yeni tableti Galaxy Tab S6 Lite, not alabilmek ve üretmek amacıyla yenilenen tasarıma sahip bir S Pen’e ve bir önceki modele göre daha çok eğlence yayınlayan sürükleyici bir ekrana sahip olmasıyla dikkatleri üstüne topluyor.

Samsung, hem iş hem de eğlence amacıyla geliştirilen yeni şık ve tüketimi basit tableti Galaxy Tab S6 Lite’ın 1 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de satılacağını duyurdu. Geniş ekranı, ince ve kompakt bedeni ve kutu amacıyladeki tekrardan geliştirilmiş S Pen’i ile Galaxy Tab S6 Lite, hızlı not alabilmek ve sevdiğiniz içeriklerin tadını çıkartmak amacıyla uygun bir tablet olarak öne çıkıyor.

Samsung Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Mobil Etkileşim Bölümü Ürün Planlama Başkanı Woncheol Chai, “İş yaşamımızın daha çok esneklik kazanması ve özel yaşamımızla harmanlanması nedeniyle çağdaş yaşamın ne kadar yoğun olma ihtimalini görüyoruz. Tüketiciler, günlük yaşam tarzlarına problemsiz olarak birleşik olabilen çok yönlü cihazlara gereksinim duyuyor. Galaxy Tab S6 Lite ve yeni S Pen, insanların derli toplu olmasına, aynı anda birkaç vazifiyeti yerine getirmesine, yeni fikirleri rahatlıkla kaydetmesineyardım eden ve böylece kendileri amacıyla en mühim konulara süre ayırmalarına imkân tanıyan en son teknolojilere sahip.” dedi.

Yeniden geliştirilen S Pen ile üretin, stresinizi azaltın

Tabletinizi ister iş amacıyla çalışırken ister yalnızca evde dinlenirken kullanın, geliştirilmiş S Pen not alma ve değişik görevleri yerine getirme konusu ile ilgili kusursuz bir asistan. S Pen’in yenilenen tasarımı, tüketimini normal bir kalemdeki kadar tüketimi basit ve konforlu duruma getiriyor. Sadece 7,03 gram ağırlığındaki S Pen, hafif ve tüketimi basit bir ürün. Arttırılmış hassasiyeti ve 0,7 mm’lik kalem ucu, not alırken ve çizim yapar iken daha doğru neticeler sağlıyor.

Fikirlerinizi kaydetmeyi bitirdiğinizde, S Pen manyetik olarak tabletin sağ köşesine takılıyor. Böylece kaybetme endişesi yaşamadan kullanılabiliyor. Hem de Galaxy Tab S6 Lite’taki S Pen’in pilsiz çalışma özelliği yardımıyla kullanım esnasında pilin biteceğine dair endişeleriniz de azalıyor.

S Pen ve Samsung Notes kullanarak, elle aldığınız notları hemen dijital metin durumuna getirebilirsiniz. Etiketler üzerinden notlarınızı rahatlıkla kategorilere ayırın ve arayın, mühim bölümleri öne çıkarın ve yüzde 300’e varan yakınlaştırma özelliği ile notlardaki içeriği büyütün. Bütün notlarınız rahatlıkla PDF, JPEG resmi, metin dosyası ya da Microsoft Word belgesi olarak dışa aktarılabiliyor.

Sizi yormayacak yenilikçi tasarım

10,4” ekranı ve ince çerçevesiyle Galaxy Tab S6 Lite, geniş ve sürükleyici bir ekranın gücünden yararlanıyor. Hafif ve kompakt tasarımının sunmuş olduğu basit taşınabilirlik yardımıyla istediğiniz her yerde değişik görevleri yerine getirmek, not alabilmek, video ya da film izlemek amacıyla uygun bir tablet. Daha büyük tablet ekranı amacıyla optimize edilmiş One UI’nin en son sürümüyle donatılmış Galaxy Tab S6 Lite, tüketimi daha basit bir görsel ara yüze ve basitlaştırılmış gezinti araçlarına sahip. Bu sayede aniden çok program arasında problemsiz ve zAhmetsiz geçiş yaparak elinizdeki işe odaklanabiliyorsunuz.

Gül Pembesi, Gök Mavisi, Dağ Grisi olmak üzere üç harika renk opsiyonuna sahip olan Galaxy Tab S6 Lite, S Pen ile beraber sunulmakta olup, hem çok şık bir aksesuar hem de kuvvetli bir üretim cihazı olarak kullanılabilir.

Geliştirilmiş eğlence özellikleri

Galaxy Tab S6 Lite’ta müzik dinlemeyi, içerik akışını, online alış veriş gerçeklştirmeyi ya da arkadaşlarınızla bağlantı kurmayı daha basit ve keyifli duruma getiren akıllı, tüketimi basit ve keyifli çoğu özellik bulunuyor. Galaxy Tab S6 Lite, inanılmaz sürükleyicilikte bir ses niteliği amacıyla AKG ve Dolby Atmos 3D surround ses destekli çift hoparlöre sahip. Bu amaçla YouTube videolarını ya da en sevdiğiniz görüntüleri izlerken ya da harika bir çalma listesi dinlerken, üstün nitelikte bir ses tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Hem de Samsung, Galaxy serisindeki en çok tercih edilen programlarınızdan daha da çoksına sahip olabilmeniz amacıyla YouTube ve Spotify ile iş birliği yaptı. Galaxy Tab S6 Lite kullanıcıları YouTube Premium ile 4 ay vakitınce reklamsız YouTube videolarının, videoları indirip çevrim dışı izlemenin ve YouTube Müzik ile YouTube Çocuk programlarına erişimin tadını çıkarabilir. Spotify’ın Galaxy Tab S6 Lite’ın kullanıcı ara yüzüne problemsiz bir şekilde birleşik olması yardımıyla, müzik ve podcast’leri basitçe arayabilir, hem de en sevdiğiniz şarkıyı alarmınız yapabilirsiniz. Galaxy Tab S6 Lite, bluetooth özellikli ev hoparlörünüze de kablosuz olarak bağlanabilir, siz de bu sayede Spotify’daki en çok tercih edilen çalma listelerinizi tabletiniz ile denetim ederek evinizdeki diğer bir aygıtta ya da hoparlörde çalabilirsiniz.

Bağlantıda kalın, eğlence tecrübenizi arttırın!

Galaxy Tab S6 Lite üzerindeki Google Duo video görüşmeleri özelliğini de kullanarak arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla bağlantıda kalabilirsiniz. Müziği denetim etmek, takviminizi görüntülemek, hava halini öğrenmek, süratli notlar ve hatırlatıcılar yazmak amacıyla geliştirilmiş Günlük Pano ekranını kullanabilirsiniz. Bixby Voice, Bixby Vision ve Bixby Routines gibi yeni Bixby özellikleri ve yetenekleri de genel üretkenlik düzeyinizi ve eğlence deneyimlerinizi artıracak.

Galaxy Tab S6 Lite, bütün aile doğrulusunda kullanılabilen bir cihaz. Samsung Kids ile günlük oyun vakti izinlerini ayarlayabilir, belirli programlara erişimi kısıtlayabilir, detaylı heyecan verici ve renkli eğitici program ve oyunlarla çocuklarınızı dijital dünyayla güvenle tanıştırabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.