Sıradaki içerik:

OPPO Ace 2 5G Çıkış Tarihi Belirlendi!

e
sv

Yeni Galaxy Tab S serisi için ekran iddiası!

370 okunma

Corona virüsü hem ülkemizi hem de dünyayı etkilemeye devam etse de, teknoloji sektörü çalışmalarını yürütmeye çalışıyor. Yeni telefon, tablet ve aynısı çoğu teknoloji çevrimiçi olarak tanıtılmaya devam ediyor. Yakınlarda duyurulması beklenilen yeni Galaxy Tab S modeli amacıyla de bugün değişik bir iddia meydana atıldı. Samsung Galaxy Tab S20 ismiyle çıkması beklenilen tablet iki değişik ekran ebatı ile karşımıza çıkacak!

Samsung Galaxy Tab S20 iki değişik ekran ebatıyla geliyor!


Corona virüsünden çoğu şirket etkilense de, şirketler yeni teknolojilerini çevrimiçi oluşturulan lansmanlarla tanıtmaya devam ediyor. Bir süredir değişik sızıntılarla karşımıza çıkan ve corona virüsünden gerektiğince büyülenen aygıtlardan biri de yeni Galaxy Tab S modeli. İlk başlarda Galaxy Tab S7, bu sıralar ise Galaxy Tab S20 ismiyle gelmesi beklenilen aygıt ile ilgili yeni iddia meydana atıldı.

Samsung, Galaxy Tab S serisini daha büyük ekran versiyonları ile güncellemek istiyor olabilir. Reddit’te meydana atılan iddiaya göre, şirketin istikbalteki amiral gemisi Galaxy Tab S tableti amacıyla iki model üstünde çalıştığını gösteriyor.

Geçtiğimiz sene yasenean Galaxy Tab S6 10.5 inç bir ekranla karşımıza çıkmışken, bu sene istikbal yeni tabletin 11 ve 12.4 inç olarak iki değişik sürümle sunulacağı düşünülüyor. Daha evvelce çıkan raporlarda SM-T970 ve SM-T875 model numaraları ile de karşımıza çıkan tabletlerin şimdilik ne vakit tanıtılacağı belli değil. Kısa vakit ortamında yeni Galaxy Tab S ailesi ile ilgili daha çok şey öğrenmeyi bekliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.