Sıradaki içerik:

Instagram Yeni Güncelleme Geldi Ana Ekran Değişiyor!

e
sv

Apple’ın Yeni Mac’leri İçin Yapılan Dikkat Çekici Reklam!

avatar

Çağrı

 • e1

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple’ın 10 Kasım’daki One More Thing ismiyle gerçekleştirdiği etkinlikte yeni Mac modelleri tanıtıldı. Apple M1 işlemcisini de görücüye çıkartan teknoloji devi elbette gövde gösterisini de yaptı. Apple reklam filmi ile yine dikkat çekmeyi başarıyor.

Behind the Mac(Mac’in arkasındakiler)” adlı kampanyasını devam ettiren Apple, yıldızlarla dolu reklam filmini de bizlere gösterdi. İlk kampanyasını 2018 yılında karşımıza çıkartan Apple bunun ardından, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı kampanya videosuyla yaklaşık 30 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bu noktada bu kampanyanın kapsamını genişletiyor.

Apple reklam filmi ile ilgi çekmeyi başarıyor


8 Mart’daki videoda saygı duruşuna geride bıraktığımız Apple şimdi de bu reklam filmini bir ismim öteye taşıyor. ”Behind The Mac” yani Mac’in arkasındakiler videosunda kız çocuklarının okuması amacıyla büyük çaba harcayan ve en genç Nobel mükafatı sahibi Malala Yousafzai’den, Lady Bird ve Little Women isimli filmlerin kadın yönetmeni Greta Gerwig‘e kadar pek çok ismi görüyoruz. Bunun yanısıra çoğu ismin yanısıra Lady Gaga ve Alicia Keys gibi aktivist ve başarılı sanatçılar da yer almıştı.

Yine 1 dakikadan daha kısa süren bir video ile karşımıza çıkan Apple, işleri için Mac’e güvenen ünlü isimlere, müzisyenlere, gazetecilere ve dijital içerik oluşturucularına yer veriyor. Yeni videoda ise; Kendrick Lamar, Gloria Steinem, Billie Eilish, RuPaul, Tarana Burke, Spike Lee, Stephen Colbert, Takashi Murakami ve Saul Perlmutter gibi isimler yer alıyor.

Apple’ın dikkat çeken reklam kampanyası:

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.