Dizi & Film

Yargı’nın Pars’ı Mehmet Yılmaz Ak’tan Senariste Sitem Dolu Gönderme: “Herkesin Acısı Bireyseldir”

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizilerinden Yargı, her Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizi Ay Yapım imzasıyla ekranlara taşınıyor. Dizinin takipçilerinden biriyseniz bilirsiniz; Pars karakterine hayat veren Mehmet Yılmaz Ak, deprem süreci sonrası diziden sağlık gerekçeleri ile ayrıldığını duyurmuştu. Bunun üstüne olayların ardı arkası kesilmedi. Mehmet Yılmaz Ak’ın son paylaşımının, senarist Sema Ergenekon’a gönderme olduğu düşünüldü…

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/y…

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Yargı dizisi, 2 sezondur reytingleri alt üst ediyor bildiğiniz gibi.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 0 eBUjLBvf

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerini paylaştığı dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin, senaristliğini ise Sema Ergenekon üstleniyor.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 1 hRQDvTdz

Yakın bir dönemde aldığı final kararı ile herkesi üzen Yargı dizisinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Senaryo gereği pek çok farklı olay ekranlarımıza taşınsa da, yapımın arka tarafında yaşananlar da gündemimize gelmeye başladı.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 2 djP7G2KJ

Ay Yapım tarafından paylaşılan bir açıklamada; dizide Savcı Pars karakterine hayat veren Mehmet Yılmaz Ak’ın sağlık sorunları dolayısıyla Yargı’dan kendi isteğiyle ayrıldığı ifade edilmişti.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 3 4u23Unsn

‘Yargı dizimizin oyuncularından Mehmet Yılmaz Ak yaşadığı sağlık probleminin çalışmasına mani olduğunu belgeleyen uzman doktor raporunu yapım şirketimize sunmuş ve projemizden kendi isteğiyle ayrılmıştır. Yargı hız kesmeyen hikâyesiyle seyirci izleyici ile buluşmaya devam edecek.’

Bunun ardından Mehmet Yılmaz Ak, sosyal medya hesabının hikayeler kısmından yayınladığı yazı ile diziden neden ayrıldığını detaylıca açıklamıştı. Hastalığının yanı sıra depremin ardından ailesi ve sevdikleriyle olmak istediğini duyurmuştu.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 4 qdCuePMI

Bu durumun ardından Sema Ergenekon ve yaşanan afet sonrası Hatay’daki akrabalarının büyük bir çoğunu kaybetmiş olmasına rağmen çalışmaya devam eden eşi Uğur Aslan duruma tepki göstermişti.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 5 zpTlurWw

Bu durumun üstüne Mehmet Yılmaz Ak’ın Instagram hikayeler bölümünde klinik psikolog Beyhan Budak’ın bir sözünü alıntılaması, Uğur Aslan ve Sema Ergenekon’a tepki olarak algılandı.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 6 KcmFPwB9

Mehmet Yılmaz Ak’ın alıntıladığı sözde yer alan “Sen de benim çektiğim gibi ve aynı şekilde acı çekeceksin demek zorbalıktır..” sitem ettiği şeklinde yorumlandı.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 7 36n8NmV2

“Kimse kimsenin acısının bekçisi değildir. ‘Benim acım seninkinden daha fazla’ demek, ne acı çekene ne de bu cümleye muhatap olana iyi gelir… Herkesin acısı bireyseldir ve bir diğeriyle kıyaslanamaz. Sen de benim çektiğim gibi ve aynı şekilde acı çekeceksin demek zorbalıktır..”

Diğer bir yandan dizinin senaristi Sema Ergenekon’un Savcı Pars üzerine kurduğu hikaye çöpe gitmiş oldu. Söylenenlere göre ünlü senarist Pars karakteri için herkesi derinden sarsacak bir ölüm yazdı.

yarginin parsi mehmet yilmaz aktan senariste sitem dolu gonderme herkesin acisi bireyseldir 8

Pars’ın kurban gideceği korkunç cinayetin birkaç hafta etkilerini sürdüreceği söyleniyor…

Kaynak: https://onedio.com/haber/yargi-nin-pars-i-mehmet-yilmaz-ak-tan-senariste-sitem-dolu-gonderme-herkesin-acisi-bireyseldir-1133629

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu