Sıradaki içerik:

8 milyon Google Play Store kullanıcısı için ciddi uyarı!

e
sv

Yalnızca 1 Adet Üretilecek Özel iPhone 11 Görücüye Çıktı!

226 okunma

Eylül ayında tanıtılması beklenilen iPhone 11’in dizaynı, Rus şirket Caviar doğrulusunda şuandan meydana çıkarıldı.

Apple’ın Eylül ayında tanıtmayı planladığı iPhone 11’in dizaynı, Rus kılıf yapımcısı Caviar doğrulusunda şuandan yayınlandı. Şirket, tanıtımı beklemeyerek yeni amiral gemisinin özel dizayn versiyonlarının fotoğraflarını paylaştı. Prototipe dayalı bu dizaynda gerçek meteor parçaları, gerçek ay taşı, birkaç kıymetli taş ve gerçek bir Tourbillon saat bulunuyor.
Bütün bu kıymetli taşların bir araya geldiği dizayn, tam olarak 49.990 dolar değerinde olacak ve yalnızca bir adet üretilecek.

Dünya üstünde yalnızca 1 adet olacak olan özel iPhone 11:

Bu dizaynı parasal olarak karşılayamayacak kullanıcılar amacıyla daha ucuz yollu dizaynlar da ön siparişe sunulacak. Örnek olarak gerisinde oyulmuş taş ve titanyum ile bir uyduyu andıran iPhone 11 Explorer dizaynı, 4.400 dolar olacak.
Aralarında “Rus ve Sovyet astronotlarının gururlu bir kutlaması” olarak adlandırılan ve gerçek uzay gemisinin parçalarından yapılmış ufak bir Soyuz-MS-01 maketi tespit edilen alternatifler de bulunuyor.

Telefon üreticilerinin müşterilerine telefon ile ilgili tüm detayları vereceğini düşünebilirsiniz fakat Caviar şirketi, müşterilerden evvelce bunu biliyor hem de bir telefon amacıyla 50.000 dolar istiyor. Artı olarak Caviar şirketinin yalnızca internette dolaşan sızıntılardan bu dizayna ulaşmadığını söyleyebiliriz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.