Yakında Piyasaya Sürülecek Realme 5İ Birden Fazla Sertifika Alıyor

2 dk


Ağustos ayında, Çinli telefon üreticisi Realme, Realme 5 ve 5 Pro’yu piyasaya sürdü. Şimdi, Realme, 5 ailesinin dördüncü varyantı olan Realme 5i’yi ortaya çıkarmak üzere görünüyor.

Bu yeni el cihazının piyasaya sürülmesi, birden fazla sertifika almış olması gerçeğini göz önüne alarak Wi-Fi Alliance ve Endonezya’nın TKDN onayını aldı. Ayrıca, Tayland NBTC’sini ve Hindistan BIS’sini de geçti. Maalesef, sertifika belgeleri, el cihazı hakkında RMX2030 model numarasının dışında pek bir şey göstermedi.

Realme 5i’nin piyasaya sürülmeye hazır olduğunu söyleyebiliriz, ancak bu ayın sonuna kadar olmayacağını tahmin ediyoruz. Hindistan, Realme XT 730G ve gerçekten kablosuz kulaklıkları piyasaya sürmeye hazır. Realme 5i’yi üçüncü sürüm olarak görünce şaşırmamalıyız. Realme’nin küresel kampanyasını başlatmasına ve dünyada en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olmasına rağmen, Hindistan hala şirket için önemli bir pazar konumunda.

Realme 5i’de, standart Realme 5’e göre başka bir yükseltme olmalı. Ne yazık ki, sertifikalar hala Android 9 Pie’yi çalıştırdığını ortaya koyuyor. Bu yüzden ColorOS 7 yol haritasına katılmak için başka bir akıllı telefon olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

72
9 Paylaşım, 72 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

11 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir