Xiaomi

Xiaomi’nin 64 MP kameralı telefonu belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde Mi CC serisini tanıtan Xiaomi’nin çerçevesiz yapısıyla dikkat çeken Mi Mix serisinin yeni üyesi hakkında ilk detaylar ortaya çıkıyor. Xiaomi Mi Mix 4 modeli için heyecan verici bir açıklama doğrudan Xiaomi’den geldi.

Xiaomi’nin ürün yöneticilerinden Wang Teng, Weibo’da yaptığı bir yorumda Mi Mix 4 modelinde Samsung’un 64 Megapiksel çözünürlüğündeki ISOCELL Bright GW1 kamera sensöründen daha iyi bir çözümün yer alacağını belirtti.

Xiaomi Mi Mix 4 64 Megapiksel kameraya sahip olacak!

Sony mobil cihazlar için 64 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera sensörü tanıtmadı. Sony bu konuda çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor olsa da, Xiaomi’nin hangi firmayla işbirliğine gideceği büyük bir merak konusu.

ds

“Daha iyi” kelimesi kameralar söz konusu olduğunda büyük bir belirsizliğin kapılarını aralıyor. Çözünürlüğün aynı kalması beklenirken, ışık hassasiyeti konusu ön plana çıkarılabilir. Tüm bunların yanı sıra Xiaomi’nin 48 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip Android One telefonu onaylandı.

FCC’nin onayladığı bu telefonun Xiaomi Mi A3 olduğu düşünülüyor. M1906F9SH model numaralı telefonun arka tarafında üç arka kamera yer alıyor. Daha fazla detay için TENAA’da boy göstermesini beklemeliyiz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu