Sıradaki içerik:

Motorola Moto G8 Power Lite Duyuruldu

e
sv

Xiaomi,Mi Air 2S TWS Kulaklıklarını Tanıttı

287 okunma

Xiaomi, çok daha fazla pil ömrüne (toplam 24 saate kadar) ve gelişmiş Bluetooth teknolojisine sahip Mi Air 2S gerçek kablosuz kulaklıklarını (TWS) tanıttı. Bunlar şu anda sadece Çin’de 400 CNY (56 $ / 52 €) için ön sipariş verilebilecekleri halde mevcut, ancak bir noktada dünya çapında Xiaomi mağazalarına sunulmaları gerekiyor.

Xiaomi Mi Air 2S TWS kulaklıkları

Xiaomi Mi Air 2S TWS kulaklıkları

Xiaomi Mi Air 2S TWS kulaklıkları

Kulakiçi kulaklıklar, yüksek kaliteli ses için oldukça büyük 14,2 mm sürücülere sahiptir. Bu, Android 10’dan itibaren tüm akıllı telefon üreticileri tarafından kullanılabilen Qualcomm’un aptX-HD’sine özel olmayan bir alternatif olan LHDC kullanılarak Bluetooth 5.0 üzerinden sağlanır . LHDC ayrıca düşük bir gecikme moduna sahiptir.

Bağlantı sorunlarını azaltmak için, ikinci kulaklığa bağlanan bir “ana” kulaklığa sahip olmak yerine, her kulağa ayrı ayrı ses gönderilir. Bu aynı zamanda her iki kulaklığı ayrı ayrı kullanmanıza izin verir (birçok TWS kulaklığında sadece ana kulaklık ayrı olarak kullanılabilir).

Xiaomi Mi Air 2S, Qi kablosuz şarjı destekleyen ve altında bir USB-C bağlantı noktasına sahip bir kutuda geliyor. Tam şarj bir saat sürer. Kulaklıklar 5 saatlik çalma süresine sahip olabilir ve bu durumda onları doldurarak toplam 24 saat kullanabilirsiniz (önceki nesle göre% 70 daha fazla).

Aktif gürültü iptali yoktur, ancak Xiaomi çağrılar sırasında gürültü bastırmak için mikrofon kullanır. Kulaklıklardan birine dokunarak aramaları kabul edebilirsiniz, dokunmatik kontroller ses seviyesini de değiştirebilir. Kulakiçi kulaklıkların, kulağınızdan çıkardığınızda algılayan IR sensörleri vardır ve otomatik olarak duraklamaya çarparlar.

Mi Air 2S, MIUI ile derin entegrasyon özelliğine sahiptir. Birincisi, Xiao AI asistanını çağırabilir ve sesli komutları kullanabilirsiniz. Ayrıca, MIUI çalıştıran telefonlar, kılıflarını ilk kez açar açmaz kulakiçi kulaklıkları eşleştirmek için bir bildirim açar.

Yine, bu TWS kulaklıkları Çin’de 400 CNY’dir ve 5 gün içinde gönderilmeye başlayacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Mahmut 1 sene önce
  • tebrikler

avatar
  • Abdullah 1 sene önce
  • Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım