Sıradaki içerik:

Xbox Series X Lansman Etkinliği 12 Temmuz’dan Önce Olmayacak

e
sv

Xiaomi TV Master Serisi 65 İnç OLED Ekran Kullanıyor – 120Hz Yenileme Hızını Destekliyor

avatar

Berke

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çinli üretim devi Xiaomi , akıllı TV pazarında oldukça iyi gidiyor . Şirketin TV işi özellikle Çin ve Hindistan’da iyi gidiyor. Xiaomi, ilk ultra üst seviye yeni ana serisini açıklayacağını resmen açıkladı. Yeni Xiaomi TV master serisi 2 Temmuz’da resmi olacak. Diğer raporlara göre, Xiaomi TV master serisi 65 inç OLED ekranla gelecek  . Ayrıca, bu seri 120Hz yenileme hızını destekleyecek ve zaten Dolby sertifikasına sahip. 

Şirket,  “Bu sefer, her ne pahasına olursa olsun, uluslararası üst düzey markaları karşılaştırdık ve görsel-işitsel deneyimde kapsamlı bir atılım yaptık. “Üstat” adına, en seçici gözler ve kulaklar için geldik. “

Bugün Xiaomi’nin açıklamasına bakıldığında, Xiaomi TV Master Serisi’nin ses ve ekrana odaklanması bekleniyor. Buna ek olarak, Xiaomi’nin kurucusu, başkanı ve CEO’su Lei Jun, Xiaomi TV Master Serisinin “çok şaşırtıcı” “Xiaomi’nin ultra üst düzey OLED TV” olduğunu söyledi. Bu ayrıca Mi TV Master Serisinin amiral gemisi ürünü olarak konumlandırıldığı anlamına gelir.

Şu anda, Xiaomi TV Master Serisi hakkında daha fazla yapılandırma bilgisi bilmiyoruz. Bu bir “dizi” olduğundan bu dizide birden fazla TV bekliyoruz. 

Xiaomi TV Master Serisi, Xiaomi TV trendini izlemelidir

Çin ve Hindistan’daki Xiaomi TV’lerin performansı çok fazla. 2019’da Xiaomi sadece Çin’de 10 milyondan fazla akıllı TV gönderdi. Şirket aynı zamanda anavatanındaki en iyi TV üreticisiydi. Raporlara göre, 2019’da Çin pazarında satılan her 5 TV için Xiaomi’den bir tane olacak. Şirketin 2019 yılı yıllık satış pazar payı% 19,25’dir.

Xiaomi TV Departmanı genel müdürü Li Xiaoshuang’a göre 2019’un ilk üç çeyreğinde (1Ç – 3Ç 2019), Mi TV çeyrek başına yaklaşık 2,3 milyon ünite sevkiyatı yaptı. 

Li Xiaoshuang ayrıca, Xiaomi’nin TV’sinin her neslinin yüksek kalitede olduğunu söyledi. Buna ek olarak, her nesil harika bir özellik ile geliyor.

 • 5 Eylül 2013’te piyasaya sürülen Mi TV 1: MIUI TV, akıllı TV sistemi, 20 mm kadar ince
 • 15 Mayıs 2014’te piyasaya sürülen Mi TV 2: Standart Soundbar ve kablosuz subwoofer, 15,5 mm kadar ince
 • 19 Ekim 2015’te piyasaya sürülen Mi TV 3: yeni nesil bölünmüş TV, 9.9 mm ince
 • 18 Mayıs 2017’de piyasaya sürülen Mi TV 4: 4.9 mm ince

Geçen yıl, Xiaomi’nin son TV 5 serisi resmi olarak halka vurdu. Bu yeni seride Mi TV 5 ve TV 5Pro var. Pro modeli 55 inç, 65 inç ve 75 inç olarak mevcuttur.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.