Sıradaki içerik:

Google Pixel 4A Lansmanı Muhtemelen Ekim Ayı Sonlarına Ertelendi!

e
sv

Xiaomi, Taşınabilir DOCO Ultrasonik Fanını Piyasaya Sürdü!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi, nemlendirici olarak da kullanılabilen taşınabilir bir el fanı satışa sundu. DOCO Ultrasonik Kuru Buğulanma Fanı normal bir el fanı gibi görünür, ancak buğulanma özelliğine sahiptir. Şu anda Youpin web sitesinde 69 yuan (10 $) fiyat etiketiyle satışta.

Fan, daha düşük gürültü seviyesine, düşük güç tüketimine sahip bir DC fırçasız motor kullanır ve uzun süreli kullanımda bile ısınmaz. Fırçasız motorun ömrünün, bu tür diğer fanlara göre% 50 arttığı söyleniyor.

Buğulanma hızı iki farklı seviyede ayarlanabilirken, üç hızlı rüzgar hızı kontrolü ile birlikte gelir. Fan için, ilk dişli 3200 rpm dönüş hızına sahiptir. İkinci ve üçüncü dişlilerin dönme hızı sırasıyla 4100 rpm ve 5100 rpm’dir.

Geleneksel fan ile karşılaştırıldığında, buğulanma fanı sıcaklığı yaklaşık 3 cool soğutabilir. Su için bir bölme vardır ve su buğulanma nozulları veya bir santrifüj buğulanma sistemi ile üflenir, ancak zar zor görülebilecek kadar ince bir su damlası sisi üretir. Bu sis o kadar incedir ki cildiniz ve giysileriniz ıslanmaz; bunun yerine, taze bir serinlik yaşayacaksınız.

DOCO ultrasonik kuru buğulanma fanı, tam olarak şarj edildiğinde maksimum 12 saat (birinci vites), ikinci vites 9 saat ve üçüncü vites 3,4 saat kullanılabilen dahili 2000mAh lityum pile sahiptir.

Tasarım açısından, sadece 155g ağırlığında olan küçük ve hafiftir, bir çantada tutmayı kolaylaştırır. Fan ayrıca düz bir yüzeye yerleştirmeyi kolaylaştıran dikey bir stand ile birlikte gelir. Yeşil, pembe ve beyaz renklerde mevcuttur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.