Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy A51 5G, Wi-Fi Alliance Sertifikası Aldığını Duyurdu!

e
sv

Xiaomi Redmi Note 9 Pro’nun Özel Sürümünü Satışa Sundu

493 okunma

Çinli teknoloji devi Xiaomi, kısa bir vakit evvelce duyurduğu Redmi Note 9 Pro modelinin özel bir sürümü satışa sundu.

Xiaomi geçen ay Redmi markası altında yeni akıllı telefonu Redmi Note 9 Pro modelini tanıtmıştı. Ülkemizde Redmi Note 9S olarak isimlendirilecek olan model şimdilik satışa sunulmadan yeni bir alternatife daha sahip oldu. Xiaomi yeni akıllı telefon modelini “Redmi Note 9S MFF 2020 Limited Edition” olarak isimlendirdi.

Son senelerde akıllı telefon pazarını iyi analiz ederek bu tarafta doğru modelleri doğru fiyat politikası ile satışa yayınlayan Xiaomi, bu stratejisi yardımıyla tüketiciler doğrulusunda çok basit bir şekilde benimsendi. Tüketicilerin gösterdiği ilgiden bir hayli memnun olan Xiaomi yaptığı bildirimde geleneksel duruma getireceği “Mi Fan Festivali” olarak isimlendireceği yeni bir faaliyetin duyurusunu yaptı. 6 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek olan aktivite amacıyla Xiaomi Redmi Note 9S modelinin özel bir sürümünü satışa sunacak.

Xiaomi geleneksel faaliyeti amacıyla hazırlanan Redmi Note 9S’in özel sürümünün özellikleri Redmi Note 9S özellikleri ile benzerlik gösteriyor. Xiaomi’nin özelliklerini şimdilik açıklamadığı Redmi Note 9S MFF 2020 Limited Edition sürümünün gerisinde Mi Fan Festivali 2020’nin logosu yer alıyor. Xiaomi’nin 2.020 adet üreteceği bu model Xiaomi’nin festivali amacıyla özel olarak hazırlanan arka kapak tasarımına da sahip olacak. Redmi Note 9S MFF 2020 Limited Edition’ın özelliklerinin 6 Nisan tarihinde açıklanması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.