Sıradaki içerik:

Huawei, GMS ile Bir P30 Pro New Edition Akıllı Telefon Hazırlıyor!

e
sv

Xiaomi, Mix Serisi İçin Yeni Bir Webio Hesabı Açtı!

361 okunma

Xiaomi Mi MIX serisi, yılın son çeyreğinde gelen Xiaomi’nin amiral gemisi serisi olacak. Bu serideki son akıllı telefon, 2018’de gelen Xiaomi Mi MIX 3.

Xiaomi Mi MIX Alpha’yı “uygun” bir akıllı telefon olarak görmüyoruz. Eylül 2019’da piyasaya sürüldüğünden beri satışa sunulmuyor. Çok sayıda söylentiye ek olarak, Xiaomi Mi MIX 4’ün geldiğine dair bazı göstergeler var.

Xiaomi MIX Serisi’nin Eski Weibo Hesabı Etkin Değil

Bazı netizenler, Xiaomi’nin Xiaomi Mi MIX serisi için yeni bir Weibo hesabı açtığını (@小米 MIX 微 博) fark ettiler. Şirket daha önce MIX serisi için bir Weibo hesabı (@小米 MIX) açmıştı. Ancak, son güncellemesi 8 Kasım 2019’da yapıldı. Yeni Weibo hesabı, Xiaomi Mi MIX 4’ün yakında geleceği yönündeki spekülasyonlara dikkat çekiyor.

Spekülasyonlara göre, Xiaomi Mi MIX 4 serisi, Mi 10 serisi gibi bir Pro modeli içerebilir. Bu akıllı telefondan beklentiler oldukça yüksek, belki çok yüksek. MIX 4, 120Hz 2K ekranla birlikte gelebilir ve daha yüksek güçte hızlı şarjı destekler. Bununla birlikte, bazı kişiler bu cihazın 144Hz yenileme hızı ve 100W hızlı şarj kullanmasını bekliyoruz.

Xiaomi Mi MIX 4’ün, MIX Alpha’nın ekranı ile ne yaptığını düşünerek ince bir çerçeve ile gelmesi gerektiğinden eminiz. Ekran parmak izi sensörü ve ekran altı kamera beklemek sürpriz olmaz.

Şu an itibariyle, Xiaomi Mi MIX 4’ün piyasaya sürülmesi için resmi bir tarih yok. Bununla birlikte, bu serinin MIUI 12’nin istikrarlı sunumundan sonra geleceği yönünde spekülasyonlar var. Çinli üretici, MIUI 12 istikrarlı sunumunun resmi olarak açıkladığını açıkladı. Haziran ayından itibaren. Bununla birlikte, MIX 4 serisi muhtemelen Haziran ayından sonra gelecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.