Xiaomi MIUI 12’yi Ve Çıkış Tarihini Açıkladı

2 dk


Xiaomi’nin sahip olduğu en iyi şeylerden biri, özelleştirme katmanı veya en azından Asya pazarının büyük bir bölümünün böyle düşünüyor. Diğer bazı pazarlarda bunu yapmazlar, çünkü diğer arayüz türlerine alışkındırlar. Yine de, MIUI’nin dünya çapında milyonlarca hayranı var. Bugün, cihazlarının yazılımında sürekli bir değişikliğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için iyi haberlerimiz var. Birkaç hafta boyunca MIUI 11 ile birlikte olan herkes için, yakında MIUI 12 hakkında konuşmaya başlayacağımızı bilmeleri gerekir. Şirket varlığını doğruladı.

Xiaomi , işletim sistemini ve kişiselleştirme katmanını ayrı ayrı güncelleyen birkaç şirketten biri olmasına rağmen, katmanının güncellemelerine en çok önem veren şirketlerden biridir. Bu, örneğin Android 10’u çalıştıramayanlar bile, şirketin en son kişiselleştirme katmanına sahip onlarca telefona sahip olmasını sağlar.

Xiaomi Kullanıcı Arayüzü Olan MIUI 12 Üzerinde Çalışıyor

Xiaomi MIUI 12’nin bir gerçeklik olduğunu ve zaten bunun üzerine çalışmaya başladığını söyledi. Bunu, MIUI 12 logosunun görülebileceği bir resim yayınlayarak yaptı.

Yakında yapılacak güncelleme veya belirli bir çıkış tarihi hakkında ayrıntı yok. Ancak, yeni kullanıcı arayüzü bu yılın ilerleyen saatlerinde kullanıma sunulacak.

Şirket 2020’de 10 yaşına giriyor, böylece yeni bir çağla yüzleşmek için büyük bir tasarım değişikliği yaşayabiliriz. Bunun nihayet gerçekleşip gerçekleşmediğini veya diğer sürümlerin sıçramalarında gördüğümüz değişiklikler olup olmadığını göreceğiz.

MIUI 12’nin resmi olması için hala çok şey var, çünkü bu yıl sonunda olacak bir şey. Yine de, birkaç hafta içinde bu kişiselleştirme katmanındaki sızıntıların ortaya çıkması muhtemeldir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

52
7 Paylaşım, 52 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

8 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir