Xiaomi, MIUI 12.5’i Yarın Resmi Olarak Tanıtacak

2 dk


Xiaomi ve Redmi modellerine özgü olan MIUI 12.5 arayüz güncellemesi amacıyla çıkış tarihi açıklandı. Xiaomi 2021’ye sağlam bir giriş yapacak.

Xiaomi’nin yeni ürünler direktörü ve MIUI halkla ilişkiler müdürü Jin Fan doğrulusunda MIUI 12.5 kullanıcı arayüzünün çıkış tarihi ile ilgili bilgiler geldi.

Aktarılan verilere göre; MIUI 12.5’in açık beta testi Ocak ayının ilk haftalarında başlayacak. Geliştiriciler ise hızla kullanıcı geri bildirimlerini toplayacak ve düzeltmeler ve yeni özelliklerle haftalık ürün yazılımı güncellemelerini alacak. Ürün yazılımının kararlı küresel versiyonuna gelince, sadece önümüzdeki sene Mart ayında piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

Jin Fan’a göre MIUI 12.5, kullanıcı arayüzünün tamamiyle yeni bir sürümü. MIUI geliştirme ekibinin yakın vakitte bir tekrardan yapılanma sürecinden geçtiğini ve mühim ölçüde daha kuvvetli olduğunu ekledi. Raporlara göre MIUI 12.5, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar arasında yeni bir işbirliği modu getirebilir, animasyonu daha da iyileştirebilir ve şahsi verilerin güvenliğini artırabilir.

MIUI 12.5’in pazara sürülmesine rağmen, şirket gelecek sene MIUI 13 kullanıcı arayüzünü de pazara sürmeyi planlıyor, bu da özellikle katlanır ekranlı akıllı telefonlar amacıyla optimize edilecek.

Xiaomi MIUI 13 yakında geliyor fakat MIUI 12.5’ten önce değil

Xiaomi, cihazları için en son güncellemeyi yayınlama isteğiyle gerektiğince tutarlıydı. Şu an itibariyle, birçok ideal Xiaomi cihazında esasen MIUI 12 güncellemesi var. Aslında, akıllı telefonlarının fazlası şu anda MIUI 12’yi Android 11 güncellemesinin üzerine alıyor. Yakın tarihli bir rapora göre, MIUI 13 önümüzdeki sene resmi olarak gelmeden önce MIUI’nin büyük bir sürüm güncellemesi olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir