Sıradaki içerik:

Android uygulamaları kullananlar büyük tehlike altında

e
sv

Xiaomi Mijia Elektrikli Tıraş Makinesi S300,Piyasaya Sürüldü

283 okunma

Çinli üretim devi Xiaomi, son zamanlarda ekolojik zincirine yeni bir ürün ekledi. Şirket, Xiaomi Mijia elektrikli tıraş makinesi S300’ü piyasaya sürdü. Bu ürün 99 yuan (14 $) fiyat etiketi ile birlikte gelir ve 9 Nisan’da 00: 00’da satışa sunulacak. Xiaomi Mall , Xiaomi Youpin ve Tmall’dan kontrol edebilirsiniz .

Xiaomi Mijia Elektrikli Tıraş Makinesi Özel Bir Tasarıma Sahiptir

Xiaomi Mijia elektrikli tıraş makinesi S300, 3D yüzer kaplama tasarımı kullanır. Şirkete göre, bu tasarım her saç telinin erişilebilir olmasını sağlar. Nerede olursa olsun, çenenin, boğazın veya depresyonun ağzın / çenenin köşesinde çıkıp çıkmadığı, onu alabilir. Bu, iz bırakmadan temiz ve pürüzsüz bir tıraş sağlar.

Ayrıca, bu elektrikli tıraş makinesi daha hızlı ve daha temiz bir tıraş için çift katmanlı bıçak + çift döngü bıçak ağıyla birlikte gelir. Tasarım ayrıca otomatik bir taşlama kafasını destekler – kafanın tarafı da tıraş için kullanılır. Çift halka bıçak ağının, tek halka bıçak ağından daha büyük bir ilerleme alanı vardır. Erişilebilirliği% 50 arttırır. İç ve dış halka ağ dişlerinin oranı ve bıçak sayısı 1: 2’dir. Bu, iç ve dış halkaların tıraş verimliliğini etkili bir şekilde dengeler ve tıraş daha fazla zaman kazandırır.

Xiaomi Mijia elektrikli tıraş makinesi S300 gövdesi IPX7 su geçirmez özelliğini destekler. Bu, ıslak ve kuru tıraşları desteklediği anlamına gelir. Islak veya kuru olsun, vücudun herhangi bir bölümünü tıraş etmek için daha uygundur. Ayrıca, bu cihaz 60 günlük uzun pil ömrüne sahiptir. Tek bir şarj 60 günlük kullanım sağlayabilir. İlginçtir, bu cihaz herhangi bir özel şarj cihazı gerektirmez. USB Type-C arayüzü ile birlikte gelir, bu da normal şarj cihazınızın bu cihazı şarj edebileceği anlamına gelir.

Ayrıca, bu elektrikli tıraş makinesi akıllı anti-mistouch’ı da destekler. Bu özellik, yanlışlıkla bıçak bölgesine dokunduğunda kullanıcıyı kazalardan korur. Kullanıcılar seyahat kilidi moduna girmek için anahtar tuşuna uzun süre basabilirler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Hüseyin 1 sene önce
  • Güzel yazı olmuş