Xiaomi Mi Watch Lite Resmen Duyuruldu

2 dk


Xiaomi, bugün küresel pazarda Mi Watch Lite olarak bilinen yeni bir akıllı saati resmen duyurdu. Mi Watch Lite markası altında pazarlanmasına rağmen, bu akıllı saat esasen geçen ay Çin pazarında duyurulan Redmi Watch’un yeniden yapılandırılmış bir modelidir.

Xiaomi Mi Watch Lite, otomatik parlaklık ayarı desteğiyle birlikte gelen şık bir 1,4 inç TFT renkli dokunmatik ekrana sahiptir. Her zaman olduğu gibi, 120’den fazla temalı saat yüzü arasından seçim yapmanıza izin veren birçok özelleştirme seçeneği getirecek.

Sağlık ve zindelik açısından Mi Watch Lite, kalp atış hızı izleme ve uyku izleme dahil olmak üzere tüm önemli sağlık izleme izleyicileriyle birlikte geliyor. Üstelik açık havada koşu, koşu bandı, açık havada bisiklet, açık suda yüzme, serbest stil, havuzda yüzme, kriket, trekking, patika koşusu, yürüyüş ve kapalı alanda bisiklet sürme gibi 11 farklı egzersiz modu da sunuyor.

Bunun yanı sıra, Mi Watch Lite’ın diğer önemli özellikleri arasında GPS ve GLONASS konumlandırma sistemleri desteği, günlük sağlık ve fitness kayıtları, aramaları, metinleri ve uygulama bildirimlerini anında görüntüleme yeteneği, müzik çalar kontrolü, ister raporlar, alarmlar, kronometre olsun, zamanlayıcı ve diğerleri.

Xiaomi’ye göre Mi Watch Lite, 9 güne kadar pil ömrünü ve 10 saate kadar sürekli GPS spor modunu destekleyebiliyor. Üstelik %0 ile %100 arasında tam şarj sadece iki saat sürecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

38
5 Paylaşım, 38 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir