Sıradaki içerik:

Huawei P40 Pro + Küresel Pazarlara Yöneliyor

e
sv

Xiaomi Mi CC10 Ekran Koruyucu Tasarımını Ortaya Çıkardı

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi Mi CC10 serisi üzerinde çalışıyor. Geçen yıl, Mi CC9 telefonları Temmuz ayında piyasaya sürüldü. Bu nedenle, Mi CC10’un önümüzdeki ay Çin’de resmi olarak faaliyete geçmesi muhtemeldir. 

Alibaba.com‘da habersiz Mi CC10 için ekran koruyucusunun bir listesi mevcut. Listedeki görüntü, Mi CC10 telefonunun ekranının tasarımını gösteriyor gibi görünüyor.

Resimde gösterilen ön ve arka görünümün Mi CC10’un gerçek tasarımı olup olmadığı belirsizdir. Arkada, içinde dört kamera bulunan yuvarlak şekilli bir kamera modülü spor yapıyor. Ekran koruyucu görüntüsü, sol üst köşesinde bir delgi deliği olduğunu gösterir. Bu nedenle, Mi CC10’un delikli bir ekranla gelmesi muhtemeldir.

Xiaomi Mi CC10 serisinin Mi CC10 ve Mi CC10 Pro akıllı telefonlarını içermesi muhtemel. Geçen yıldan Mi CC9e telefonun yerini alabilecek Mi CC10e adlı bir vanilya olabilir. Şu anda, Xiaomi’den Mi CC10 serisinin gelişiyle ilgili hiçbir kelime yok.

Söylentilere göre, habersiz Snapdragon 775 5G yongaseti Mi CC10 akıllı telefonun başlığı altında bulunacak. 5G uyumlu telefonun NFC bağlantısı ile gelmesi bekleniyor.

Mi CC10, arkasında 108 megapiksel Samsung HM2 lens kullanabilir. El cihazı, kullanıcıların 12x optik zoom ve 120x’e kadar hibrit zoom özelliklerinden yararlanmalarını sağlayabilir. 

Cihazın kamera kurulumunda bir periskop zoom lensi olması bekleniyor. Xiaomi’nin önümüzdeki ay Mi CC10 serisini piyasaya sürmesi beklendiğinden, yakında özelliklerini kullanmaya başlayabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.