Sıradaki içerik:

Jurassic Life PC’de Ücretsiz Bağımsız Bir Oyun Olacak

e
sv

Xiaomi Mi Band 5’in Yeni Posteri Renk Çeşitlerini Ortaya Çıkardı

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi, 5 Haziran’da Çin’de Mi Band 5 spor bandını piyasaya sürecek. Çinli firma, lansman öncesinde MI Band 5’in bazı önemli özelliklerini zaten açıkladı. Bugün, fitness izleyicisinin kayışının renk çeşitlerini ortaya çıkarması için yeni bir poster yayınladı.

Yeni görüntüde, Mi Band 5 sarı, kırmızı, mavi ve siyah gibi kayış renklerinde görülebilir. Cihaz, görüntüdeki OLED panelini göstererek görülebilir. 1.2 inç OLED paneline sahip olduğuna inanılıyor. Özellikleri arasında gezinmek için merkezi bir düğme olacaktır.

MI Band 5, NFC bağlantısı desteği ile gelecek. Bir fitness grubu olduğundan, kullanıcıların koşu, bisiklete binme, yüzme ve benzeri çeşitli sağlık aktivitelerini izlemesine izin verecektir.

Xiaomi Mi Band 5’in uzak kamera işleviyle gelmesi bekleniyor. Yeni bir kan oksijen algılama fonksiyonu olacak. Cihazı şarj etmek için, kullanıcıların fişli bir şarj cihazıyla birlikte gelmesi beklendiği için kayıştan çıkarmak zorunda kalmayacakları tahmin edilmektedir.

Çin dışındaki kullanıcılar için Mi Band 5’in Amazon Alexa ve Google Pay’ı desteklemesi bekleniyor. İç piyasada, Xiao AI akıllı asistanı olacak. Bu yazı itibariyle, uluslararası pazarlar için Mi Band 5’in lansman tarihinde bir kelime yok. Çin’de, fitness takipçisinin 175 Yuan (26 $) fiyat etiketi taşıması bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.