Xiaomi Mi Band 5 Artık Ön Siparişe Açıldı!

1 dk


Çinli imalat devi Xiaomi, 11 Haziran’da Çin’de en son akıllı grubu Xiaomi Mi Band 5’i piyasaya sürdü. Bu akıllı bant zaten Çin pazarında ve ilk satışlarında hızla satıldı. 

Birkaç gün önce Çin’deki ikinci satış turu da satıldı. Şimdi, bu cihazın Avrupa’da artık ön satış olmadığını onayladık. Online mağaza, Honorbuy, şu anda ön sipariş alıyor ve bu cihaz 15 Temmuz’dan itibaren gönderilecek. Resmi olarak, Xiaomi web sitesinde bu cihazın diğer üç ürünle birlikte Avrupa’ya ulaşacağını gösteren bir afiş var. Honorbuy bu cihazı 41,99 dolara listeliyor.

Çin’de, Xiaomi Mi Band 5 bileklikleri çeşitli renklerde gelecek. Kullanıcılar arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler vardır. Bununla birlikte, cihazla birlikte gelen bant siyahtır ve akıllı bandınız için daha fazla renk seçeneği satın alma seçeneğiniz vardır. 

Altı farklı bant rengi vardır. Bunlar sarı, turuncu, koyu mavi, açık yeşil, pembe ve koyu camgöbeği içerir. Çin’de bileklik maliyeti 19.9 yuan (3$). Ayrıca bronz bir mor renk var ama şimdilik mevcut değil. Ne yazık ki, Avrupa’daki diğer bileklik renklerinin mevcudiyeti hakkında bilgi henüz bulunmuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir