Sıradaki içerik:

Huawei Matepad T8 Tablet Ve 3 Yeni Cihazını Tanıttı

e
sv

Xiaomi Mi Band 5, Daha İyi Sağlık Takibi İçin Gelecek!

577 okunma

Çinli üretim devi  Xiaomi, akıllı saat pazarında oldukça başarılı oldu. İlk Mi Band’ından itibaren şirketin akıllı grubu etkileyiciydi. Bununla birlikte, şirket gerçekten Mi Band 3 ve Mi Band 4 ile pazarı kırdı.

Xiaomi Mi Band 4, sekiz günde 1 milyondan fazla satış yaptı. Bu, popülaritesini gösterir ve netizenler zaten Xiaomi Mi Band 5’i bekliyor. Mi Band 3’ten Xiaomi, NFC sürümünü tanıttı. İlginç bir şekilde, Mi Band 4 NFC versiyonu orman yangını gibi satıldı. Bu nedenle, Xiaomi’nin NFC işlevselliği ve ekran boyutu ile bir adım daha ilerleyeceğine dair raporlar var.

TizenHelp’ten gelen son bilgilere göre, yaklaşan Xiaomi Mi Band 5, 1.2 inçlik bir ekrana sahip olacak. Bu, selefindeki 0.95 inç AMOLED ekrandan daha büyük. Bu, bant 5 ayrıntılarının daha görünür olacağı ve simgeler için daha fazla alan olacağı anlamına geliyor. Daha büyük ekrana rağmen, bu cihaz daha hafif ve daha kontrastlı olacak. Böylece, güneş ışığında gruptan okumak daha kolay olacağı söylenmekte.

Şu an itibariyle, Xiaomi NFC Bantları sadece Çin’de aktif. Bununla birlikte, en son rapor, Xiaomi Mi Band 5 NFC versiyonunun küresel pazarda aktif olacağı yönündeki önceki spekülasyonları teyit ediyor.

Rapordan Google Pay ve diğer ödeme hizmetlerini destekleyecek. Mi Band 5 NFC global sürümü temassız ödemeleri, iş geçişini destekleyecek ve bir otobüs kartı olarak kullanılabilir. Bu özellikler şu anda Çin’de aktif durumda. Xiaomi her yıl Mi Band’ı piyasaya sürüyor, bu yüzden Band 5’in gelecek yıl olmasını bekliyoruz. Önceki ipuçlarından, Mi Band 5 2020 Q2’de gelebilir. Rapor, bu bandın Çin’de 179 yuan (26 $) piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

Her zamanki gibi, Xiaomi bir sonraki grubunda Huami ile işbirliği yapacak. Bununla birlikte, şimdilik bu cihazda resmi bir ayrıntı yok. Ancak, şimdiye kadar spekülasyonlar iyi ve küresel kullanıcılar için NFC bir hit olmalı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.