Xiaomi

Xiaomi Mi Band 4, Dünyanın En Çok Satan Giyilebilir Bandı

Xiaomi, giyilebilir elektronik alanında en başarılı şirketler arasında yer alıyor. Şimdi, Xiaomi Mi Band 4’ün dünyanın en çok satan spor bilekliği haline geldiğini duyurdu.

Xiaomi Mi Band 4, dünyanın en popüler spor bilekliği

Şirket, sosyal ağda Twitter’ı Xiaomi’nin uluslararası bölümünün resmi sayfasında açıkladı . Xiaomi, duyurusunda, 2019’un üçüncü çeyreğinden 2020’nin ilk çeyreğine kadar olan süre için Canalys analitik şirketinden gelen verileri ifade ediyor.

Yeni model olan Xiaomi Mi Band 5’in hala resmi olarak açıklandığını ve sadece Çin’de satıldığını unutmayın. Uluslararası pazar için, Xiaomi Mi Band 5’i sadece önümüzdeki hafta tanıtacak, ancak Avrupa çevrimiçi perakendecilerinde yeni bir saat ortaya çıkmaya başladı (Mi Band 4c).

Xiaomi akıllı bilezikler en başından beri başarılı olmuştur ve zamanla onlara olan talep artmaktadır. Orijinal Mi Band dokuz ayda bir milyon kopya olarak satıldı, 2016’da Mi Band 2 sadece iki ayda milyonuncu işareti geçti, Mi Band 3 17 günde bu işarete ulaştı ve Mi Band 4 aynı başarıyı elde etmek için sadece 8 gün sürdü.

Mi Band 4 2 teknobizdeyiz
Xiaomi Mi Band 4, Dünyanın En Çok Satan Giyilebilir Bandı 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu