Xiaomi Mi Band 4, Dünyanın En Çok Satan Giyilebilir Bandı

1 dk


Xiaomi, giyilebilir elektronik alanında en başarılı şirketler arasında yer alıyor. Şimdi, Xiaomi Mi Band 4’ün dünyanın en çok satan spor bilekliği haline geldiğini duyurdu.

Xiaomi Mi Band 4, dünyanın en popüler spor bilekliği

Şirket, sosyal ağda Twitter’ı Xiaomi’nin uluslararası bölümünün resmi sayfasında açıkladı . Xiaomi, duyurusunda, 2019’un üçüncü çeyreğinden 2020’nin ilk çeyreğine kadar olan süre için Canalys analitik şirketinden gelen verileri ifade ediyor.

Yeni model olan Xiaomi Mi Band 5’in hala resmi olarak açıklandığını ve sadece Çin’de satıldığını unutmayın. Uluslararası pazar için, Xiaomi Mi Band 5’i sadece önümüzdeki hafta tanıtacak, ancak Avrupa çevrimiçi perakendecilerinde yeni bir saat ortaya çıkmaya başladı (Mi Band 4c).

Xiaomi akıllı bilezikler en başından beri başarılı olmuştur ve zamanla onlara olan talep artmaktadır. Orijinal Mi Band dokuz ayda bir milyon kopya olarak satıldı, 2016’da Mi Band 2 sadece iki ayda milyonuncu işareti geçti, Mi Band 3 17 günde bu işarete ulaştı ve Mi Band 4 aynı başarıyı elde etmek için sadece 8 gün sürdü.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

62
8 Paylaşım, 62 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir