Xiaomi Mi 9T MIUI 12 Güncellemesi Durduruldu!

1 dk


Xiaomi telefonlarını yeni kullanıcı arayüzü MIUI 12 ile buluşturmaya devam ediyor. Arayüzün yenilenmesiyle yeni özellikler kullananlara sunulurken, yüksek satış rakamlarına ulaşan ve ülkemizde de gerektiğince tanınmış olan Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesi ile Temmuz ayının başında buluştu. Kademeli bir şekilde dağıtılan güncelleme birkaç gün evvelce Türkiye’deki cihazlara ulaşmaya başladı.

Ancak Xiaomi’den kullanıcıları üzen bir açıklama geldi. Mi Forumlarındaki bir moderatör, Çinli yapımcının Mi 9T amacıyla güncellemeyi geçici olarak durdurduğunu açıklandı. Güncellemenin namacıyla durdurulduğuna dair bir açıklama yapılmadı.

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesi askıya alındı!

Ancak ufak bir problemden kaynaklandığını düşünülüyor. Bu hususta Xiaomi’nin karnesinin iyi olduğunu söylememiz pek olası değil, çünkü daha evvelce çoğu kez güncelleme durdurma prosedürü ile karşı karşıya kalındı. Mi 9T’nin başta Çin olmak üzere birtakım bölgelerde Redmi K20 adıyla satışa sunulduğunu hatırlatırız.

Güncellemenin durdurulduğu bölgeler EU – Avrupa / MI – Global / RU – Rusya şeklinde ifade ediliyor. Bu kapsamda Redmi K20 olarak satışa yayılan modellerin ve detaylı pazarlardaki Mi 9T’lerin bu problemden etkilenmediği vurgulanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
6 Paylaşım, 47 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir