Xiaomi Mi 8, Çin’de MIUI 12 Güncellemesini Aldı

1 dk


Birkaç ay önce Xiaomi, MIUI 12’yi yazılımının en son sürümü olarak tanıttı. O zamandan beri şirket, akıllı telefonlarının birçoğuna en son yazılım sürümüne getirmek için güncellemeler sunuyor. 

Şirket, MIUI 12’nin üzerinde çalıştığı geçen yılın bazı cihazlarını Android 10’a bile güncelliyor. Şimdi, şirket olduğunu güncellenmesi MIUI 12. 2018 Mi 8 Bir MIUI 12 stabil güncelleme ile gemiye ilk dahil olan 2018 akıllı telefon bulunuyor.

Ne yazık ki, MIUI 12 kararlı güncelleme hala Çin varyantları ile sınırlı. Ülkede bile, güncelleştirme şu ana kadar kullanıcıların yalnızca küçük bir kısmı aldığı için toplu olarak kullanıma sunuluyor. Yeni güncellemenin V12.0.1.0.QEACNXM güncelleme numarası ile geldiğini ve 763MB boyutunda olduğunu belirtmek gerekir. 

Bu telefonun, AMOLED Ekran ile tamamlanan 2018 Xiaomi’nin amiral gemisi olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu nedenle, Super Wallpapers, AOD +, Dark Mode 2.0 ve diğerleri de dahil olmak üzere yeni MIUI 12 özelliklerinin bu telefon için gelmesini bekliyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir