Xiaomi Mi 11, 8 Şubat’ta Duyrulabilir

1 dk


Nispeten uzun bir bekleyişin ardından Xiaomi nihayet şirketin merakla beklenen Xiaomi Mi 11 için önümüzdeki ay 8 Şubat’ta küresel bir lansman etkinliği düzenleyeceğini doğruladı.

Xiaomi Mi 11, geçtiğimiz ay resmiyet kazanmasının ardından şimdiye kadar Çin pazarında büyük başarılar elde etmişti. İç pazardaki ilk satışı sırasında, ilk 5 dakika içinde 350.000’den fazla satıldı. Ardından cihaz, sadece üç haftalık kısa bir süre içinde bir milyonu geçti.

Bilmeyenler için Xiaomi Mi 11, Çin pazarında biri paketli şarj cihazına sahip, diğeri olmadan olmak üzere iki varyantta sunulmaktadır. Ancak her iki varyant da benzer bir fiyat etiketiyle perakende satış yapıyordu.

Çoğu tüketici, kutu içi bir şarj cihazından vazgeçme fikrini hoş karşılamıyor gibi görünse de, aslında çevresel nedenlerle birlikte bir şarj cihazı olmadan Mi 11’i satın almaya istekli 20.000’den fazla müşteri vardı.

Şu an itibariyle, Xiaomi Mi 11’in beraberinde bir şarj cihazı olsun veya olmasın piyasaya sürüleceğine dair resmi bir onay yok ve bu muhtemelen çoğumuzun lansman etkinliği sırasında arayacağı bir şey.

Mi 11’in yanı sıra Xiaomi, aynı lansman etkinliği sırasında en son MIUI 12.5‘i de duyuracak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

39
5 Paylaşım, 39 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir