Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi 11 Pro, 5.000 mAh Batarya Kullanacak

e
sv

Xiaomi Mi 11, 8 Şubat’ta Duyrulabilir

2455 okunma

Nispeten uzun bir bekleyişin ardından Xiaomi nihayet şirketin merakla beklenen Xiaomi Mi 11 için önümüzdeki ay 8 Şubat’ta küresel bir lansman etkinliği düzenleyeceğini doğruladı.

Xiaomi Mi 11, geçtiğimiz ay resmiyet kazanmasının ardından şimdiye kadar Çin pazarında büyük başarılar elde etmişti. İç pazardaki ilk satışı sırasında, ilk 5 dakika içinde 350.000’den fazla satıldı. Ardından cihaz, sadece üç haftalık kısa bir süre içinde bir milyonu geçti.

Bilmeyenler için Xiaomi Mi 11, Çin pazarında biri paketli şarj cihazına sahip, diğeri olmadan olmak üzere iki varyantta sunulmaktadır. Ancak her iki varyant da benzer bir fiyat etiketiyle perakende satış yapıyordu.

Çoğu tüketici, kutu içi bir şarj cihazından vazgeçme fikrini hoş karşılamıyor gibi görünse de, aslında çevresel nedenlerle birlikte bir şarj cihazı olmadan Mi 11’i satın almaya istekli 20.000’den fazla müşteri vardı.

Şu an itibariyle, Xiaomi Mi 11’in beraberinde bir şarj cihazı olsun veya olmasın piyasaya sürüleceğine dair resmi bir onay yok ve bu muhtemelen çoğumuzun lansman etkinliği sırasında arayacağı bir şey.

Mi 11’in yanı sıra Xiaomi, aynı lansman etkinliği sırasında en son MIUI 12.5‘i de duyuracak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.