Sıradaki içerik:

Samsung, CES 2020’de genişletilebilir telefonunun özel tanıtımlarını yapacak!

e
sv

Xiaomi Mi 10’un Şubat Ortası’nda Piyasaya Çıkması Bekleniyor

374 okunma

Galaxy S20 serisi 12 Şubat’ta tanıtılacak. Ancak Xiaomi Mi 10 serisinin Qualcomm Snapdragon 865 amiral gemisi olacağını duyduk. Yani Xiaomi’nin telefonu bir Snapdragon 865 başlatıcıysa, 12 Şubat’tan önce görünebilir. Şimdilik, bu yakışıklı 11 Şubat’ta piyasaya çıkmayı seçeceği yönünde spekülasyonlar var.

Bununla birlikte, bazı medyalarda Xiaomi Mi 10’un Şubat ortasında piyasaya sürülebileceği ve belirli zamanın 19 Şubat ve 25 Şubat’ta olabileceğine dikkat çekildi. Ve bu Galaxy S20 lansmanından çok daha geç olsa da, bu telefonun piyasaya sürülmesinin önünde.

Haber doğruysa, Mi 10 serisi Snapdragon 865 amiral gemisi platformunun ilk lansmanını kaçıracak. Ancak bu, bu platformla birlikte ilk gönderilmeyeceği anlamına gelmiyor.

Öte yandan ZTE AXON 10s Pro, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın ağ erişim lisansını aldı. Bu nedenle, bu model piyasaya sunulmasından çok uzak değil.

Başka bir deyişle, Xiaomi Mi 10’un Şubat ayında bir gün açıklanacağını düşünmek için hala neden var, ancak hala belirli bir zaman bilmiyoruz. Bu arada, Xiaomi Mi 9 geçen yıl 20 Şubat’ta piyasaya sürüldü ve 26 Şubat’ta satışa çıktı.

Xiaomi Mi 10 Hakkında Neler Biliyoruz?

Yapılandırma açısından, Mi 10 serisi standart olarak yüksek bir yenileme hızı OLED ekran, bir Qualcomm Snapdragon 865 amiral gemisi platformu, arkada 100MP CMOS ile çoklu kamera modülü ve 66W’a kadar süper hızlı şarjı destekleyecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Salih 2 sene önce
  • iyiymiş

avatar
  • Emre 2 sene önce
  • Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım

avatar
  • Zeliha 2 sene önce
  • bilgilendirici