Xiaomi, Mi 10 Youth’un Ekran Özelliklerini Paylaştı

1 dk


Xiaomi Mi 10 Youth 5G birkaç gün içinde açıklanacak ve kamera özelliklerini vurgulayan bazı resmi fragmanların yanı sıra çoğu teknik özellikleri ayrıntılı olarak anlatan bir TENAA listesi gördük .Xiaomi’nin şimdi yaklaşan telefonun ekranını sergilediği Weibo’da devam ediyor.

Samsung yapımı bir Super AMOLED panel ve Xiaomi, elmas piksel düzenlemesine dikkat çekiyor çünkü ‘elmas kalitesi’ getiriyor. Samsung OLED ekranlarının çoğunun yine de kullandığı alt piksel dizisidir, ancak pazarlama departmanının çalışmak için kelimelere ihtiyacı vardır.

Xiaomi, her birimin renk doğruluğu için fabrikada ayarlandığını belirtir ve ortalama 1,1’lik bir alıntı yapar. Kontrast, değerinde 4.300.000: 1 olarak ilan edilir.

Bir Samsung paneli olan Mi 10 Youth’da bulunan HDR10 + desteği ile geliyor- orada bulunan ‘artı’, yalnızca statik meta veri yalnızca HDR10’dan dinamik aralık tahsisi için dinamik meta verilerle Samsung destekli standardı ayırıyor.

Ekran ayrıca, bazı kullanıcıların daha düşük parlaklık seviyelerinde OLED ekranlarda farkedilebilecekleri titreme ile mücadele etmek için DC karartma özelliğine sahiptir. 180Hz dokunmatik örnekleme hızı (ancak muhtemelen hala 60Hz yenileme hızı) oldukça etkileyici bir ekran teknik tablosunu tamamlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
7 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir