Sıradaki içerik:

Nokia 10 hala piyasaya sürülecek – HMD alternatif bir etkinlik planlıyor

e
sv

Xiaomi Mi 10 / Pro, Huawei Mate / P ve iPhone’a Karşı Kıyaslama Yapacak

364 okunma

Dün , Xiaomi Mi 10 ve 10 Pro resmi olarak piyasaya sürüldü. Xiaomi için, bu üst düzey pazara gerçekten çarpan ilk üründür.

Xiaomi Mi 10’un 3.999 yuan’da (573 $) başlangıç ​​fiyatı geçen yılki Xiaomi Mi 9’dan 1.000 yuan daha fazla. Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi’nin amiral gemisi makinesi için yeni bir başlangıç ​​fiyatı belirleyerek 4.999 yuan (716 $) fiyat etiketine ulaştı.

Fiyatlandırma ile ilgili olarak, Lei Jun 3999 yuan’ın pahalı olmadığına inanıyor. O karşılaştırıldığında Huawei ve iPhone’un aynı seriye sahip Xiaomi Mi 10 serisinin fiyatlandırma. Aynı yapılandırmada, Xiaomi hala en düşük fiyatı sunuyor.

Lei Jun, Xiaomi akıllı telefonlarının önceki kullanıcılarının genç insanlar olduğunu söyledi. Üst düzey pazara girdikten sonra, akıllı telefon meraklılarının ve birinci sınıf kullanıcıların gereksinimlerini karşılamaları gerekir.

İş adamları güçlü satın alma gücüne sahiptir ve ürün tasarımı için birçok farklı gereksinime sahiptir. Xiaomi’nin Xiaomi Mi 10 Pro’daki tasarımı ve renk uyumu nispeten kararlıdır. Ve aynı zamanda iş adamları en sevdiği bir kapaklı koruyucu kılıf yaptı.

Xiaomi başkan yardımcısı Chang Cheng, Redmi markasının bağımsız hale gelmesinden sonra Xiaomi markasının ileri teknoloji olacağını söyledi. Xiaomi’nin Pro serisi, Huawei Mate serisine göre kıyaslanmalıdır. Aynı zamanda, orijinal Mi serisi Huawei’nin P serisi ile karşılaştırılacak. Ve sonunda, MIX serisi iPhone’u kıyaslayacak.

Xiaomi’nin akıllı telefonu üç yıl önce ekran, ses kalitesi, kamera, performans, deneyim de dahil olmak üzere beş ana öğeye ayırdığı ve rakipleri karşılaştırmaya başladığı bildirildi. Sonra onları tek tek dövmeye başladı.

Xiaomi Mi 10 R D 1 Milyar Yuan’ı (0.14 milyar $) Aştı

Bunun arkasında araştırma ve geliştirmeye büyük miktarda yatırım var. Xiaomi Mi 10 serisinin araştırma ve geliştirme maliyetleri 1 milyar yuan (0.14 milyar $) kadar yüksek. Xiaomi’nin DXOMark listesinin başında bir akıllı telefon yapması üç yıl sürdü. Ses açısından DXOMark’ta ilk olmak bir yıl daha sürdü.

Lei Jun, gelecekte Xiaomi markasının ileri teknoloji ürünlere odaklanacağını açıkladı. Bu nedenle, özellikle satış yapmayacak ve her yıl üst düzey ürünlere büyük miktarda para harcayacaktır. Ar-Ge yatırımının 2020’de 10 milyar yuan’a (1.43 milyar $) ve önümüzdeki beş yıl içinde 50 milyar yuan’a (7.16 milyar $) ulaşacağı tahmin edilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.