Sıradaki içerik:

Asus ROG Phone 3 TENAA’da Göründü: İşte Detaylar!

e
sv

Xiaomi Katlanabilir Telefonlar İçin Yeni Arayüzü Üzerinde Çalışıyor!

avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi uzun zamandır akıllı telefon pazarındaki en büyük on oyuncudan biri ve öngörülebilir gelecekte her şeyin değişmesi olası değil. Bununla birlikte, herkes Xiaomi’nin akıllı telefonlarla değil, MIUI kullanıcı arayüzüyle başladığını bilmiyor. MIUI 2010 yılında piyasaya sürüldü ve o zaman oldukça orijinaldi.

XİAOMİ KATLANABİLİR AKILLI TELEFONLAR İÇİN YENİ BİR KULLANICI ARAYÜZÜ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Xiaomi’nin MIUI’den başka bir şey lehine terk ettiğini veya görünüşünü kökten değiştirdiğini hayal etmek zor. Bununla birlikte, şirket en azından tamamen farklı bir tasarımda yapılmış bir kullanıcı arayüzü üzerinde çalışıyor. Bu, Web’de bulunan bir patent ile belirtilir.

Gördüğünüz gibi, bu arayüz Windows Phone’a benzer bir kutucuk konseptine dayanmaktadır. Fayansları özelleştirme imkanı var. Aynı zamanda, görüntülerdeki çok önemli bir unsur arayüzün kendisi değil, bu arayüzün üzerinde çalıştığı akıllı telefonun ana hatlarıdır.

Bu açıkça Mi Mix Alpha modelinin bir taslağıdır, yani patentlerden gelen arayüz bu cihazda ve örneğin yaklaşan Xiaomi akıllı telefonlarında görünebilir. Ana olan olması muhtemel değildir, ancak ek veya alternatif bir arayüz şeklinde.

MIUI 12: İLK BETA BAZI XİAOMİ AKILLI TELEFONLAR İÇİN KULLANILABİLİR

Hatırlamamanız durumunda, 19 Mayıs’ta MIUI 12 Global’in resmi bir sunumu vardı, son birkaç saat içinde istikrarlı Beta sürümünde küresel olarak dağıtılmaya başladı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.