Xiaomi, iPhone 12 İle Uyumlu 20 W USB-C Hızlı Şarj Cihazını Tanıttı!

2 dk


Apple, gezegeni korumaya yardımcı olmak için şarj adaptörünü iPhone 12 perakende kutusundan çıkarmaya karar verdi. Bu karar, iPhone 11 ve iPhone SE 2020 gibi eski modellere bile genişletildi. Bu durum şüphesiz üçüncü taraf aksesuar üreticileri için kazançlı bir pazar yarattı. Xiaomi, iPhone 12 ile uyumlu bir USB-C Güç Dağıtımı (PD) adaptörü başlatan OEM’ler ligine katıldı.

Marka, iPhone 12 için de 20W’lık bir adaptör çıkaran ekolojik zincir şirketi ZMI’ye katıldı. 20W USB -C Hızlı şarj cihazı, en son iPhone 12 dahil olmak üzere Apple cep telefonlarıyla uyumludur. Ürün 39 yuan (5 $) fiyatla satılıyor ve 3 Kasım’da satışa sunulacak.

Şarj cihazı, Xiaomi 10 ve iPhone 11 için birden fazla hızlı şarj protokolüyle uyumlu hızlı şarj sağlayabilir ve ayrıca Samsung S10, iPad Pro ve Switch gibi cihazlar için hızlı şarj sağlayabilir. Xiaomi 20W Type-C şarj cihazı beyaz bir görünüme sahip ve 43.8g ağırlığında.

Mi 20W Tip-C şarj cihazı, yüksek hassasiyetli direnç kapasitans algılama cihazları kullanır, aşırı voltaj korumasını, aşırı akım korumasını, kısa devre korumasını, aşırı sıcaklık korumasını destekler ve anti-elektromanyetik girişim, düşük dalgalanma özelliklerine sahiptir ve statik elektriğe direnç sağlar.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

77
9 Paylaşım, 77 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir