Xiaomi

Xiaomi, İdeal Fiyatlı Yeni Kablosuz Şarj Cihazını Duyurdu

Xiaomi, yeni bir kablosuz şarj standı açıkladı. 20 watt’a kadar destek verebilen bu cihaz, ideal fiyatıyla da ilgileri üstüne çekmeyi başarıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi bu kablosuz şarj cihazını kullanabilmek amacıyla Qi destekli bir telefonunuz olması gerekiyor.

Akıllı telefonların sahip olduğu ilgi çekici özelliklerden bir tanesi olan kablosuz şarj desteği, tüketicilerin ilgisini çeken bir konu. Hal bu olunca da teknoloji üreticileri, akıllı telefonların kablosuz olarak şarj edilebilmesini gerçekleştiren standlar geliştirmeye başladılar. Çinli teknoloji devlerinden Xiaomi de şimdi, yeni kablosuz şarj cihazını açıkladı ve ciddi anlamda ideal bir fiyatla tüketicilerin hizmetine sundu.

Xiaomi, popülaritesini akıllı telefonlarla arttırmış olsa da şirketin yenilikçi dizayna sahip olan pek çok ürünü bulunuyor. Teknoloji devinin yeni kablosuz şarj standı da Xiaomi’nin dizayn anlayışını yansıtan bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dilerseniz ilk olarak bu standın genel görünümüne sonrasında da tüketicilere sağladığı özelliklere bakalım.

xiaomi şarj

Yukarıda görmekte bulunduğunuz Xiaomi’nin yeni kablosuz şarj standı, dairesel bir tabana ve minimalist bir dizayna sahip. Siyah ve mat bir renge sahip olan bu ürün fazlasıyla zarif ve şık. Tüketicilerin gereksinimlerini önemseyen şirket, telefonun hem dik hem de yatay pozisyonda şarj edilebilmesine imkân tanıyor.

Xiaomi’nin yeni kablosuz şarj standı “Qi” şarj teknolojisine sahip. Bu teknoloji, ürünün yalnızca Xiaomi ya da Redmi markalı akıllı telefonlarda değil, Apple ve Samsung gibi ağır toplarla da kullanılabileceği manasına geliyor.

xiaomi şarj 2

Xiaomi’nin yeni kablosuz şarj standı, 20 watt güce kadar destek sunuyor. Fakat bu destek, tüm akıllı telefonların 20 watt gücünde şarj edileceği manasına gelmiyor. Mesela iPhone’ların kablosuz şarj desteği 7.5 watt. Dolayısıyla bu ürün, akıllı telefonunuza yalnızca 7.5 watt gücünde şarj sunabiliyor. Dolayısıyla bu ürünün şarj etme süresini, akıllı telefonunuzun sağladığı destek belirliyor.

Yeni kablosuz şarj standını duyuran Xiaomi, ürünün fiyatını da açıkladı. 11 Kasım nedeniyle indirimli olan ürünün kampanya kapsamındaki fiyatı yalnızca 11 dolar (yaklaşık 60 TL + vergiler). Fakat kampanya bittikten sonra Xiaomi, bu ürünü yalnızca 14 dolar (yaklaşık 80 TL + vergiler) karşılığında satışa sunacak.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu