XiaomiTelefonlar

MIUI 12 Galeri Uygulaması AI Gökyüzü Değiştirme Özelliği Nefesinizi Kesecek

Xiaomi, Mayıs ayında MIUI 12’yi global olarak tanıttığından beri desteklenen cihazlara sürekli olarak MIUI 12 güncellemeleri yayınlıyor.

Bununla birlikte, aynı zamanda, MIUI geliştirme ekibi de MIUI 12 beta güncellemelerini yayınlıyor ve yeni özellikleri deniyor. Birkaç gün önce, MIUI Gallery uygulamasının (v2.2.16.17) birkaç yeni özellikle birlikte yeni bir sürümünü yayınladı. Uygulamanın yeni sürümü, son MIUI 12 China Beta yapısının bir parçasıydı.

Galeri Uygulamasında yapılan birçok değişiklik arasında, tekinsiz verimliliği sizi kelime kaybına bırakacak yeni AI gökyüzü değiştirme filtreleri var.

Xiaomi, MIUI 11 ile Galeri uygulaması gökyüzü filtrelerini getirdi. Bilmeyenler için bu özellik, resimdeki gökyüzü unsuruna hatasız bir şekilde renk tonları ve bulut desenleri ekler. Yeni bir güncellemeyle Xiaomi, uygulamayı daha da geliştirdi ve daha fazla yeni filtre ekledi.

MIUI 12 Galeri uygulamasının yeni sürümüne tamamen yeni bir “Gece” ve “Dinamik” filtre seti eklendi. AI gökyüzü değiştirme özelliği özelliğine bir göz atalım.

YouTube video

MIUI 12 Galeri Uygulaması AI Gökyüzü Değiştirme Özelliği nasıl edinilir?

Neyse ki, MIUI 11 çalıştırıyor olsanız bile, yeni MIUI 12 beta özelliğini mevcut Xiaomi cihazınızda hemen edinebilirsiniz.

  • MIUI Galeri Uygulaması v2.2.16.17 veya üstünü APKMirror‘dan indirin ve yükleyin
  • Ardından uygulamayı açın ve içinde gökyüzü olan bir resim seçin
  • Alt kısımdaki Düzenle kutucuğuna dokunun → Filtre bölmesi → Gökyüzü filtreleme
  • Yeni eklenen AI Sky yedek filtreleriyle denemeler yapın
MIUI 11 gokyuzu degistirme teknobizdeyiz
MIUI 12 Galeri Uygulaması AI Gökyüzü Değiştirme Özelliği Nefesinizi Kesecek 3

MIUI 12 geliştirme ekibi deneyler yapmaya devam ediyor. Örneğin, bir MIUI 12 beta oluşturma kodu, Xiaomi’nin Xiaomi cihazları için iOS 14 “Geri dokunma” özelliğini test ettiğini öne sürdü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu